Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اوایل در یک قوری در مورد قاضی اعطای مجوز مجوز رسمی شورشیان کاپیتول به مهمانی در مکزیک – در حالی که با اتهامات کیفری روبرو بود و در طی یک همه گیری لعنتی – بر اساس دستور “پیشنهادی” همراه با تشکیل پرونده متهم ، طوفانی ایجاد شد. پس از صرف چند روز “tuttutt” صدای بیش فعال رسانه های اجتماعی و توضیح اینکه وکلای واقعی می توانند بفهمند که این همه سو a تفاهم است و هیچ قاضی احترام به خودی با درخواست خودپسندی مانند این موافقت نمی کند … قاضی درخواست را تأیید کرد.

احمق

قاضی Trevor McFadden ، 42 ساله ای که توسط دونالد ترامپ روی نیمکت منصوب شده است ، تصمیم گرفته است که جنی کود باید بازداشت را تا زمان دادرسی برای “عقب نشینی پیوند مربوط به کار، “همانطور که توسط Zoe Tillman از Buzzfeed گزارش شده است ، که سراسر این جلسات دادرسی ضد شورش است. شما می دانید ، متهمان سیاهپوست برای تطبیق مبهم توصیف کسی که شناخت شخصی را که قبلاً ماری جوانا گفته بود واقعاً باید عذر “اما در مورد تعطیلات من” را امتحان کردند ، جمع شدند. من مطمئن هستم که منصفانه اعمال خواهد شد!

مک فادن – یکی از شلوغی قضات ترامپ که از این طریق عبور می کند قبل از اینکه ABA حتی بتواند حس صلاحیت یا عدم صلاحیت خود را پیدا کند (آنها بعداً نظر تقسیم شده ای ارائه دادند) – در دستور وی نوشت كه نه وزارت دفاع و نه خدمات پیش از محاکمه زحمت طرح اعتراض به این درخواست را ندارند. و این نگران کننده است! چه به این دلیل که دولت به هواداران شورشی که می خواهند باربی اولین کودتای من در تعطیلات بدون نگرانی باشد آلوده است یا به این دلیل که هیچ کس فکر نمی کرد که هدر دادن جوهر برای مخالفت با یک درخواست دیوانه وار که قاضی با smidgen ارزش دارد شأن حرفه ای اگر sui generis را انکار کند س forالی است به مناسبت دیگر. تقصیر کافی برای دور زدن وجود دارد ، اما جیب در واقع با قاضی متوقف می شود. به همین دلیل آنها گویچه دارند!

من حدس می زنم مک فادن برنامه خود را کمتر از یک فرصت مادام العمر برای از بین بردن رزومه کاری خود برای موقعیت بالاتر در مدار DC یا دادگاه عالی می داند. در سن 42 سالگی همیشه این فرصت وجود دارد که MAGA برگردد و به وفادارترین بازی های خود پاداش دهد!

هنگامی که الیزا اورلینز ، نامزد منهتن DA ، در توییتر خود نوشت که این موضوع هنوز فرضی است و او از ناراحتی پوچی که برای ارائه این درخواست لازم است ابراز ناراحتی می کند.

در حال حاضر ، جرقه بیشتر قاضی که برای قانون تعطیلات از قانون استفاده می کند ، صعود کرده است.

(آن را در صفحه بعدی بررسی کنید)

یک قاضی اجازه می دهد تا یکی از آشوبگران پایتخت به “پیوند کاری” به مکزیک سفر کند [Buzzfeed]

logo-footer