Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

Cleta Mitchell (تصویر از طریق Foley & Lardner)

مشاوره رایگان برای همه شرکتهای Biglaw: درمورد کارهایی که شما و شرکای خود انجام می دهید در دادگاه افکار عمومی پاسخگو خواهید بود. این یک درس است روز جونز است کاملا آگاه با. همانطور که هست پورتر رایت. و King & Spalding. و هوگان لاولز. شما متوجه موضوع می شوید. بنابراین اگر یک شریک در شرکت شما نقش برجسته ای در یکی از تکان دهنده ترین تماس های تلفنی تاریخ آمریکا دارد ، خوب ، شما باید کارهایی را انجام دهید.

البته من در مورد شریک Foley & Lardner صحبت می کنم مشارکت کلتا میچل iآزار و اذیت دونالد ترامپ نسبت به وزیر امور خارجه جورجیا برد رافنسپرگر فقط به “11،780 رای پیدا کنید” به نظر می رسد که هرگز ترامپ PAC پروژه لینکلن دارد توجه آنها را معطوف کرد به بیگلاو در مورد این حادثه

در حال حاضر سوفل هایی از وجود دارد فولی تجارت را از دست داد بیش از درگیر شدن میچل در این مشکل ، و توییت هایی از این دست در پروژه لینکلن فقط فشار را افزایش می دهد.

و آنها تنها PAC نیستند که به بیگلاو توجه دارند. MeidasTouch – به یاد داشته باشید آنها کسانی هستند که در واقع وجود دارند برای اولین بار در مبارزات انتخاباتی علیه روز جونز خون گرفت – توجه آنها را به فولی و لاردنر معطوف کرده است. یکی از بنیانگذاران PAC ، بن میسلاس، شریک در جراگوس و جراگوس، بسیار مشتاقانه در مورد مشارکت شرکت ، به ویژه هنگامی که وکیل فولی ، صحبت کرده است جیسون ویالبا توییت کرد (اگرچه او آن را حذف کرده است) در مورد تماس تلفنی بدنام اکنون بدون محکوم کردن درگیری میچل.

به نوبه خود ، شرکت اظهاراتی کرده است در مورد درگیری میچل ، گفت که آنها “نگران” آن هستند:

Foley & Lardner LLP نمایندگی هیچ احزابی را ندارد که بخواهند نتایج انتخابات ریاست جمهوری را به رقابت بیندازند. در ماه نوامبر ، این شرکت تصمیم سیاستی را اتخاذ کرد که در ارتباط با امور مربوط به نتایج انتخابات ریاست جمهوری هیچ نمایندگی از هیچ حزبی را به عهده نگیرد. خط مشی ما به وکلای ما این امکان را می داد که تا زمانی که به عنوان مشاور حقوقی عمل نکنند ، در ظرفیت فردی خود به عنوان شهروند خصوصی ، در مشاهده مجدد آراount انتخابات و اقدامات مشابه شرکت کنند. ما از مشارکت خانم میچل در فراخوان کنفرانس 2 ژانویه آگاهیم و نگرانیم و در تلاش هستیم تا مشارکت وی را با دقت بیشتری درک کنیم.

اما منتقدان تحت تأثیر آن قرار نگرفته اند:

گوش کنید – این شرکت مدتهاست در مورد گرایشهای سیاسی افراطی میچل مورد توجه قرار گرفته است. (او معروف بود بخشی از جنگ صلیبی ضد همجنسگرایان، حضور در امی کوید بارت جشن نامزدی – بدون ماسک پوشیدن، natch – و برای حفظ PAC استیو بانون تلاش کرد اهدا کننده مخفی می شود.) و همین ماه نوامبر گذشته ، او در فاکس نیوز به گفتن قصه های بلند درباره تقلب در رای دهندگان پرداخت. زمان گذشته است که آنها تصمیم گرفتند در این باره چه کاری انجام دهند.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر و او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer