Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

“نوآوری قانونی” همیشه مربوط به فناوری نیست. این در مورد یک است تغییر دادن در عمل که ارائه خدمات حقوقی را از طریق ارزش گذاری بهتر به مشتریان خود بهبود می بخشد. این “تغییر” می تواند شامل فناوری شود ، اما همیشه لازم نیست.

اگر فناوری بخشی از نوآوری یا بهبود فرآیند است که شما انجام می دهید ، کاربران شرکت شما باید این کار را انجام دهند اتخاذ کردن این فناوری به طور کامل برای هر “تغییر” عمیقی رخ می دهد. اگر قصد استفاده از هر فناوری جدید را دارید ، سعی کنید مراحل زیر را وارد کنید. آنها به شما کمک می کنند ارزش کامل فناوری جدید خود را درک کنید – و از قرار گرفتن در شبکه گسترده نرم افزار جلوگیری می کنید.

  1. فناوری را با تغییرات استراتژیک هماهنگ کنید

قبل از اینکه حتی به بررسی هر فناوری درخشان جدید بپردازید ، از خود بپرسید: چه کاری می خواهید بهتر انجام دهید یا چه کار جدیدی می خواهید انجام دهید؟ اگر روند کار در شرکت شما خراب باشد ، به احتمال زیاد فناوری آن را بهتر نخواهد کرد. شما فقط یک فرآیند خراب را خودکار خواهید کرد. اگر کاری که سعی در انجام آن دارید بهتر باشد ، آیا هیچ فناوری جدیدی می تواند همه اینها را محقق کند یا فقط بخشهایی از آن را انجام می دهد؟

اگر فرآیند را به قسمتهای مختلف “متحرک” آن تقسیم کنید ، ممکن است به راحتی پیدا کردن فناوری مناسب برای هر قسمت ، به جای یافتن فن آوری کامل “همه کارها” را انجام دهید.

سرانجام ، در نظر بگیرید که سایر فرایندها تحت تأثیر هر فناوری قرار می گیرند. اگر یک قسمت از فرآیند را خودکار می کنید ، آیا سایر قطعات غیر اتوماتیک به راحتی با گردش کار جدید سازگار می شوند یا اینکه فناوری جدید گلوگاه جدیدی را در روند کار شما ایجاد می کند؟

  1. سازگاری سیستم ها

احتمال این وجود دارد که بیش از یک نرم افزار جدید وجود داشته باشد که نیازهای شما را برآورده کند. هنگام انتخاب برای امتحان یا خرید ، در نظر بگیرید که کدام فناوری این کار را به بهترین وجه انجام می دهد در مقابل کدام فناوری این کار را به اندازه کافی انجام می دهد و به خوبی با سایر سیستم های فعلی شما ادغام می شود. اگر فناوری جدید و براق شما با سیستم هایی که تیم شما از قبل استفاده می کند ، مطابقت نداشته باشد ، به سختی می توان تصویب کرد. بدتر از آن ، ممکن است ناکارآمدی بیشتری در روند کار ایجاد کند

  1. برای خرید و نامزدی زودهنگام و اغلب ارتباط برقرار کنید

همه کاربرانی را که از ابزارهای جدید استفاده می کنند شناسایی کرده و آنها را درگیر جستجوها ، آزمایشات و تصمیمات خرید کنید. اگر کاربران را درگیر غربالگری فناوری جدید کنید ، آنها در نتیجه بیشتر سرمایه گذاری می شوند. درخواست های بالا به پایین (خواسته ها؟) برای اتخاذ سیستم های جدید معمولاً مثر نیست.

یک فناوری جدید و براق ممکن است گروهی از وکلا را تحت تأثیر قرار دهد ، اما اگر کارمندان و دستیاران آنها آن را دوست ندارند ، ارزش سرمایه گذاری ندارد. با این حال ، مراقب مسدودکننده های داخلی باشید – کسانی که به روش قدیمی انجام کار پایبند هستند. “من اعتماد ندارم [the new thing] برای انجام صحیح آن ، “یا” خودم سریعتر می توانم این کار را انجام دهم! ” هیچ کس تغییر را دوست ندارد ، خصوصاً اگر شخصی سالهاست که همان کار را انجام می دهد. اگر آنها بدانند که چرا و چگونه این پیشرفت اتفاق می افتد و در این راه ورودی دارند ، کمتر مقاومت می کنند.

  1. آموزش مهم است

من به یاد می آورم که کتابچه راهنمای چاپ شده مربوط به اکثر لوازم خانگی یا لوازم الکترونیکی را خوانده ام. آنها ابتدا با “خرید rat به شما تبریک می گویم” شروع می کنند و سپس توضیح می دهند که کار جدید و چگونه کار می کند. با استفاده از اکثر فناوری ها و نرم افزارهای حقوقی ، به ندرت راهنمای کاربر یا راهنما دریافت می کنید. پس از ثبت نام ، خوش شانس هستید که مجموعه ای از “تورهای” ویدیویی سیستم ها و پیوندی به صفحه پشتیبانی را دریافت می کنید.

این روش خودیاری ممکن است برای برخی از کاربران و شرکت ها مفید باشد اما صرف وقت – و هزینه در صورت لزوم – برای آموزش کامل کاربران در زمینه نرم افزار سریعترین راه برای دستیابی به ارزش کامل از فناوری جدید و براق شماست. درست به همان اندازه که در آن بارگیری و آموزش لازم است ، آموزش پیگیری بعد از 30-60 روز است تا اطمینان حاصل شود که همه افراد تیم شما استفاده از فناوری جدید را به حداکثر می رسانند. شما می توانید از این جلسات پیگیری برای غواصی عمیق در مورد نیاز کاربران خود و یا مایل به استفاده از این فناوری یا دریافت پاسخ برای مشکلات آزار دهنده استفاده کنید. هر ارائه دهنده ای که تمایلی به صرف وقت با شما برای حل مشکلات شما و به حداکثر رساندن ارزش محصول خود نداشته باشد ، نباید تجارت شما را جلب کند.

من به عنوان معاون پشتیبانی مشتری در Matter365 ، وظیفه من این است که اطمینان حاصل کنم که هر مشتری جدید سریعتر و بدون دردسر ممکن بر روی سیستم عامل ما بلند می شود و ارزش یک سیستم مدیریت عملی قانونی را کاملاً یکپارچه می کند. برای اطمینان از این امر ، آموزش اولیه و پردازش اولیه را ارائه می دهیم. ما همچنین در فواصل منظم با پیشنهادات آموزش مداوم و پشتیبانی از مشتریان پیگیری می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که همه اعضای شرکت دارای مهارت و دانش لازم برای ایجاد “تغییر” وعده داده شده با استفاده از یک قطعه جدید از تکنولوژی براق هستند.

Rohit Parekh یک نماینده ثبت نام تجاری است و قانون مالکیت معنوی را اعمال می کند. علاوه بر وکالت ، به عنوان معاون موفقیت مشتری در ماده 365، آقای Parekh برای به حداکثر رساندن کارایی و ارزش ، فرآیندها و راه حل های گردش کار را برای خدمات حقوقی توسعه و پیاده سازی می کند.

—–

برای اینکه بدانید چگونه Matter365 می تواند به شرکت شما کمک کند تغییر کند ، نه فقط فناوری ، یک جلسه مشاوره ای در نظر بگیرید.

logo-footer