Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از Apu Gomes / گتی ایماژ)

واقعاً فقط یک سال پیش بود که دانشکده های حقوق از لین وود تجلیل کردند. برای همین موضوع ، فقط سال 2019 بود که کلینت ایستوود فیلمی را برای جشن گرفتن وود ساخت (شخصیت سم راکول ترکیبی از وود و سایر اعضای تیم ریچارد جول بود) حالا او با تحریم های قانون 11 در دیترویت روبرو است، بدست آورد پرونده کارتر پیج را در دلاور شروع کرد، و از توییتر به دلیل… این نوع چیزها.

اما آن زمان بود و اکنون نیز هست. رئیس دانشکده حقوق مرسر در محکوم کردن شورش خشونت آمیز هفته گذشته به سایر روسای دانشکده حقوق پیوست ، اما هنگامی که دانشکده این را در صفحه رسمی فیس بوک ارسال کرد، دانش آموزان و فارغ التحصیلان به سختی شروع به عقب بردن بر این واقعیت کردند که سالن دادگاه مسخره مدرسه هنوز به نام وکیل حرفه ای درگیر شده است.

از شما برای پیوستن به این بیانیه متشکریم ، اما در حال حاضر مدرسه ما یک دادگاه با نام مردی دارد که سهم زیادی در برافروختن آتش این اقدام به کودتا داشت … ما فارغ التحصیلان بسیار برجسته و شایسته ای داریم که نام او را در هر چیزی در داخل مدرسه خود قرار می دهیم.

***

شما باید به لین وود پول خود را پس دهید و آن بهانه پوچ را برای یک دانش آموخته رد کنید.

***

نام دادگاه را تغییر دهید. پول را پس دهید و کار درست را انجام دهید. ارزش ندارد که در یک سمت اشتباه تاریخ قرار بگیریم. اکنون این شانس را دارید که کارهای درست را انجام دهید.

***

به ظاهر چیزهای کوچک اهمیت دارند. کلمات / حرکات مهم و قدرتمند هستند. نام دادگاه را تغییر دهید.

و غیره و غیره

چوب یک میلیون دلار به مدرسه هدیه داد برای بدست آوردن نام او در دادگاه مسخره ، اما در این مرحله مدرسه باید تعجب کند که آیا یک تعهد 1 میلیون دلاری ارزش این را دارد که کلاس شما به نام وکیلی که فقط از ترور معاون رئیس جمهور در شبکه های اجتماعی دفاع می کرد ، نامگذاری شود؟ گزارش شده است که به خواهانان گفته می شود که این بالاتر از درجه حقوق رئیس دانشگاه است و برای ارائه شکایت به رئیس دانشگاه مرسر هدایت می شود.

از طرف دیگر ، فقط مدرسه نام “Walter F. George” را در سال 2018 حذف کرد، یک تفکیک گسیخته منصفانه که فشار را در مقابل رهبری کرد Brown v. Board، بنابراین مرسر به دلیل اقدام سریع شناخته نشده است.

طی سال گذشته دانشکده های حقوق با مشکل ناخوشایند دانش آموختگان روبرو شده اند. یک تلاش برای از بین بردن درجه افتخاری بیل بار و تغییر نام اتاق کنفرانس به افتخار وی به نظر می رسد در جورج واشنگتن متوقف شده است. و گرچه بار مطمئناً مستحق از دست دادن هر افتخاری است که در وهله اول از خود نشان داده است ، او با صراحت چند ماه گذشته را صرف تغذیه توهم تقلب در انتخابات که هفته گذشته منفجر شد ، نکرد. بنابراین … تبریک می گویم که حداقل کار را انجام داده ام.

اما این یک مسئله جدی برای موسسات دانشگاهی است. چه اتفاقی می افتد وقتی افرادی که چک را می نویسند خود را بی آبرو می کنند؟ اگر جلوتر برویم ، اساساً این یک قصور است که یک بخش حقوقی دانشگاه شامل نوعی بند فرار برای رویداد – در بیشتر موارد بعید است – که یک اهدا کننده منجر به قتل بچه گربه ها در YouTube یا موارد دیگر شود ، نمی شود. نهادها نمی توانند خود را در این موقعیت های ناخوشایند قرار دهند.

اتفاقاً چمبرز هنوز وود را به عنوان وكیل اصلاحیه اول باند 1 در لیست خود دارد؟ این ممکن است برای کسی که دادگاه کار او را “خورش سمی جسارت” توصیف کرده است ، رتبه مناسبی نباشد. فقط بگو

خوب ، حتی یک سال هم نشده است که دانشکده های حقوق از Lin Wood احترام می گذارند
دانشکده دانشکده حقوق می خواهد بیل بار را از دانشگاه دور کند
با استناد به ‘Toxic Stew Of Mendacity’ از لین وود ، قاضی دلاور او را از لباس صفحه کارتر بیرون می اندازد


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer