Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

امروز ، مارک تواین را اینگونه بیان می کنم: «فرض کنید منافق بودید و فرض کنید که عضو کنگره بودید. اما من خودم را تکرار می کنم. “

فرض کنید دادگاه عالی هشدار داد که برخی رفتارها خلاف قانون اساسی است ، اما رئیس جمهور اصرار کرد که این اقدام به هر حال انجام شود. اگر رئیس جمهور دونالد ترامپ سال گذشته چنین اقدامی کرده بود ، خشمگین می شدید ، پس وقتی رئیس جمهور جو بایدن از مراکز کنترل بیماری ها خواست تا مهلت تعلیق اخراج را تمدید کند ، باید عصبانی می شدید. به هر حال نمایشگاه عادلانه است.

امروز در مورد اندرو کوئومو چه می گویید؟ هر چه باشد ، آیا چهار سال پیش کلمات مشابهی در مورد ترامپ گفتید؟ هر چه چهار سال پیش درباره ترامپ گفتید ، دو دهه قبل درباره بیل کلینتون چه گفتید؟

من اصل مطلب شما را نمی پرسم. من از شما می خواهم که به این موضوع فکر کنید که آیا هنگام صحبت درباره موضوع متهم شدن سیاستمداران به آزار جنسی صحبت می کنید یا خیر.

در مورد استیضاح ترامپ به اتهام سوء رفتار که ممکن است جنایتکارانه نباشد ، چه گفتید؟ در مورد استیضاح کلینتون به اتهام سوء رفتار که ممکن است جنایتکارانه نباشد ، چه گفتید؟

من اصل مطلب شما را نمی پرسم. من از شما می خواهم به این فکر کنید که آیا ثابت قدم هستید یا خیر.

امروز وقتی اقلیت جمهوری خواه در مجلس سنا در برابر رئیس جمهور دموکرات مقاومت می کند ، درباره فیلیبستر چه می گویید؟ در سال 2018 ، هنگامی که اقلیت دموکرات در سنا در برابر رئیس جمهور جمهوری خواه مقاومت می کرد ، چه می گفتید؟ در مورد قانونگذاران دموکرات تگزاس که با خروج از ایالت به منظور جلوگیری از رأی گیری در مورد قانون مخالف آنها مشغول پیاده روی هستند ، چه می گویید؟

من از شما در مورد اصل صحبت های شما نمی پرسم. من از شما می خواهم به این فکر کنید که آیا ثابت قدم هستید یا خیر.

فرمانداران جمهوریخواه با دستورات سراسر ایالت زمانی مخالفت می کنند که مناطق محلی قوانینی را وضع کنند که فرمانداران با آن موافق هستند. اما همان والیان هنگامی که مناطق محلی قوانینی را وضع می کنند که فرمانداران با آن مخالف هستند ، از دستورات سراسری حمایت می کنند. فرمانداران در مورد قوانین سراسر ایالت چه اعتقاد دارند؟

حمله به سفارت در بنغازی لیبی منجر به کشته شدن چهار آمریکایی شد. بسته به نحوه شمارش ، حمله به کنگره ایالات متحده در 6 ژانویه منجر به مرگ بین یک تا 9 آمریکایی شد. چند جلسه در مورد هر یک از این حملات لازم است؟

اجازه دهید به فرضی بپردازم:

فرماندار جمهوریخواه میسوری فقط پاتریشیا و مارک مک کلوسکی را عفو کرد ، که سال گذشته اسلحه ای به سمت تظاهرکنندگان در راهپیمایی از خانه خود در سنت لوئیس نشانه رفتند. آیا اگر مک کلاسی سیاه پوست بود و تظاهرکنندگان به طور گسترده سفیدپوست بودند ، فرماندار همان عفو ​​را می کرد؟

فرض کنید باراک اوباما اندکی قبل از هجوم جمعیتی به کنگره سخنرانی کرد. آیا جمهوری خواهان فکر می کنند لازم است شرایط آن سخنرانی را بررسی کنیم؟

من سعی نمی کنم با یک حرف و حدیث حزبی شما را ناراحت کنم. من سعی می کنم با یک حرف غیر حزبی شما را آزرده خاطر کنم.

یا شاید من به طور اتفاقی به شما توهین می کنم ، و آنچه من واقعاً سعی می کنم انجام دهم این است که شما را تشویق کند به این فکر کنید که آیا اعتقادات اصلی شما تحت تأثیر سیاست است یا خیر. برای افرادی که در کنگره هستند ، باورهای اصلی ظاهراً قابل انعطاف هستند.

موقعیتی را انتخاب کنید و در کنار آن بایستید. این صداقت است.

بسته به اینکه گاو سیاسی کیست خسته شده است موقعیت خود را تغییر دهید. این ریاکاری است.

فرض کنید منافق بوده اید و فرض کنید که عضو کنگره بوده اید. اما خودم را تکرار می کنم.


علامت هرمان 17 سال را به عنوان شریک در یک شرکت حقوقی برجسته بین المللی گذراند و اکنون معاون مشاور عمومی در یک شرکت بزرگ بین المللی است. او نویسنده است راهنمای Curmudgeon برای تمرین حقوق و استراتژی دعاوی مسئولیت محصولات دارویی و دستگاهیY (پیوندهای وابسته). می توانید از طریق ایمیل در آدرس زیر با او تماس بگیرید [email protected].

logo-footer