Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

همه ما در مورد آن می دانیم ، و بسیاری از ما تجربه کرده ایم ، سوختن. به دلیل آنچه در 16 ماه گذشته اتفاق افتاده است ، امسال در حال افزایش است ، و البته غیر منتظره نیست. رضایت شغلی در جهت غلطی قرار دارد ، همکاران ارشد و متوسطه در حال کاهش سوختگی (و نه نوع برنی سندرز) کاهش رفاه هستند و تقریباً نیمی از وکلای مورد بررسی از کاهش رفاه آنها خبر می دهند. این خبر خوبی برای همه آنها و در کل حرفه نیست. می توانید جایگزین کنید همه چیز به جز سلامتی شما. شما نمی خواهید که به لغزشها برخورد کند.

در مورد خسته کننده ها چطور؟ نه ، این اشتباه تایپی نیست. این اصطلاحی است برای توصیف خسته شدن از ذهن در کنار شما بحرانهای معنی و رشد. این رکود است ، اما بیش از آن. اگرچه ممکن است بیماری همه گیر باعث بدتر شدن خرده سن شده باشد ، اما موضوع جدیدی نیست. این یک احساس است که “اگر مجبور شوم یک سند کنسرو شده دیگر را که مشاور آژانس فرستاده است مرور کنم یا یک درخواست دیگر برای اجبار بنویسم ، کاملاً آن را از دست خواهم داد.” کمبود انگیزه یا عدم علاقه به شغل برای مسیر شغلی خوب نیست و گیر افتادن در همان قدیمی همان فلج کننده است.

سخت است که شجاعت پیدا کنید و به رئیس خود بگویید که دوست دارید کار جدیدی انجام دهید ، چیزی جدید برای یادگیری داشته باشید ، چیزی که علاقه شما را برانگیزد ، به جای اینکه فقط آن همستر روی چرخ چرخید. بخشی از رویه ای که همیشه به من علاقه مند بوده است ، فرصت یادگیری چیزهای جدید است ، خواه در مورد جنبه ای از تجارت مشتری باشد که من از آن چیزی نمی دانستم ، خواه یک حوزه قانون باشد که برای من جدید است. (و موارد زیادی بیشتر از آن چیزی بوده است که می توانستم تصور کنم در هنگام شروع کار: امنیت داده؟ حریم خصوصی؟) من همیشه فکر می کردم که می توانید با کشش در مناطق دیگر اشتیاق این عمل را دوباره زنده کنید. به عنوان مثال ، با توجه به چرخه های رونق و شتاب ، وکلای معاملاتی قانون ورشکستگی را یاد می گیرند ، زیرا اغلب معاملات ساختار یافته در گذشته اکنون در توالت هستند ، چرخه زندگی یک تجارت از بین رفته.

اگر شما را بسوزانند یا حوصله تان سر رفته است ، و می ترسید که به دفتر برگردید چه می کنید؟ اکنون که بسیاری از افراد به کار خود بازگشته اند ، جلسات چگونه اداره می شود؟ ترکیبی؟ اجرای حضوری را با نام مستعار “حضور گرایی”مورد نیاز است؟ یکی از شرکتهای Biglaw که دارای دفتری در آتلانتا است واقعاً خواستار تماشای آن است بازگشت به دفتر، گفت که “این صرفاً تابعی از امکان صدور صورتحساب نیست. وکیل بودن بیش از ظرفیت صدور صورتحساب 2000 ساعت در سال است. ” لطفاً این را به هرکسی که شرایط ساعتی قابل پرداخت را برآورده نمی کند ، بگویید. بنابراین ، همانطور که کسی پرسید ، “آیا این جدید طبیعی است یا جدید بهتر؟”

مقاله اخیر در نیویورک تایمز ، لزوم برگزاری جلسات را تحت عنوان: “جلسات زیر سوال می برد. چرا؟” عنوان فرعی دو س salال برجسته می پرسد: «آیا این نیاز به یک جلسه است؟ آیا چیزی؟ ” کسانی که بسیار ذن مانند هستند ، به قلب آنها می روند چرا جلساتی داریم و اینکه آیا آنها واقعاً اهداف جلسه را برآورده می کنند؟

همانطور که نویسنده ، كیتی ویور ، یادداشت می كند ، جلسات فرصتی برای گردآوری با “افرادی كه از آنها متنفر هستیم” است. ما وکلا در جلسات زندگی می کنیم (اما لزوماً رشد نمی کنیم): با مشتری ، با مشاور مخالف ، با شریک ، با همکار ، با همکاران دپارتمان حقوق شرکت. حداقل برای من چیزی از وقت صرف شده در جلسه ای که در آن مطلقا هیچ کاری انجام نمی شود ، هیچ تصمیمی اتخاذ نمی شود ، چیزی بدتر از آن است که فقط نگاه نافی بی نظیر ، لرزش بی پایان ، تورم بی پایان و گردش بی پایان دور آبریز باشد. اجرای جلساتی مانند جلسات پیش شیوع کارایی ندارد و فکر نمی کنم ما هم بخواهیم.

شرکت کنندگان در آن جلسه چه کار می کنند؟ ارسال پیامک؟ گوگل کردن؟ آیا آنها اصلاً از دستگاه های خود نگاه می کنند؟ آیا آنها حتی اندکی نامزد کرده اند؟ س existال وجودی این است که آیا در صورت عدم توجه به افراد مختلف ، جلسه برای انجام اهداف جلسه ضروری است؟ جلسات اغلب آفت مشاوره داخلی است.

من به عنوان یک مشاور سابق داخلی که مسئولیت رسیدگی به دعاوی را در هر کجا که بود ، دوست داشتم از مارک هرمان آخرین پست ATL.

از مشتری من در جاهایی شکایت شد که ما حتی از وجود آن اطلاع نداشتیم. مدیر دادرسی ما اطلس جاده قابل اعتماد خود را بیرون می کشد تا بفهمد محل برگزاری آن کشور و نزدیکترین شهر بزرگ به دلیل مشاوره محلی است. از دست دادن یک پرونده هرگز سرگرم کننده نیست ، به ویژه هنگامی که سهم مالی زیاد و در یک حوزه قضایی ناآشنا است ، اما من همیشه مشاوره خارج را ترجیح می دهم که آنچه را که ممکن است از دست بدهیم بیش از حد ارزیابی کند و شامل نه تنها خسارت های جبران کننده باشد ، بلکه هزینه های وکالت نیز برای ما باشد. و آنها این اعداد جمع می شوند. مشتری خود را برای بدترین سناریو آماده کنید.

برای همه آن دسته از تازه واردانی که آرزوی موقعیت های داخلی را دارند یا به تازگی در آنها جای گرفته اند ، بدانید که در خانه بودن همانطور که برخی آن را به تصویر می کشند از بستر گل رز بسیار دور است. در حالی که شما فقط یک مشتری دارید ، اما هنوز استادان زیادی دارید. بسیاری از مشاوران بیش از حد در مورد شانس ما خوشبین بودند ، اما آنها کسانی نبودند که باید خبر بدی بدهند که چرا پرونده از ریل خارج شده است. این ممکن است وظیفه شما باشد ، که در بخش شرح وظیفه “سایر وظایف تعیین شده” یافت می شود.


جیل سوئیتزر بیش از 40 سال عضو فعال دادگستری ایالت کالیفرنیا بوده است. او به خاطر سپردن وکالت در زمانی آرامتر و ملایم تر. او کار حقوقی متنوعی داشته است ، از جمله حضور در سمت معاون دادستان منطقه ، یک تمرین انفرادی ، و چندین بازی در خانه ارشد. او اکنون به طور تمام وقت واسطه است ، که به او این فرصت را می دهد تا دایناسورها ، هزاره ها و افراد بین آنها را تحت تأثیر قرار دهد – این همیشه مدنی نیست. می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected].

logo-footer