Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

نتایج آزمون وکالت آنلاین انتظارات کمابیش پیگیری شده ای دارد. همیشه کمی نوسان وجود دارد ، اما دشوار است که بگوییم آزمون آنلاین نتایج بدتری از آزمون معمول صدور مجوز ارائه داد. این واقعاً نباید کسی را متعجب کند زیرا آزمون وکالت ، با طراحی ، در نظر گرفته شده برای ایجاد نتایج پایدار و وقتی حوزه های قضایی مقیاس بندی را با مجموعه ای از سوالات NCBE کنار می گذارند ، منطقی است که فرض کنیم همه چیز مطابق متن پیش می رود.

ولی تگزاس چطور؟

نرخ قبولی کلی آزمون وکالت آنلاین اولین بار در تگزاس 60٪ بود ، در حالی که در سپتامبر تقریبا 77٪ بود آمار منتشر شده توسط هیئت ممیزان قانون تگزاس. نرخ عبور برای اولین بار در ماه اکتبر نیز کمتر بود: 71 درصد در مقایسه با 82 درصد در ماه سپتامبر. نرخ قبولی کلی در آزمون جولای 2019 نزدیک به 69 درصد بود.

این یک افت شدید است ، اما همچنین اطلاعات زیادی را در اختیار شما قرار نمی دهد.

آیا امتحانات حضوری و اجرا شده توسط NCBE بهتر است؟ این به طور حتم نتیجه ای است که انحصار آزمون وکالت می خواهد آن را تحت فشار قرار دهد. اما جدا از این که اینها سوالات تستی متفاوتی بودند که توسط افراد مختلف با استفاده از مقیاس های مختلف درجه بندی می شدند ، آزمون اکتبر همچنین دارای تکرارکنندگان تکرار بیشتر در میان خدمه آنلاین اکتبر است که به طور کلی آمار عبور را کاهش می دهد.

تنها بینشی که می توانم تشخیص دهم این است که امتحان کنندگان تگزاس که به تنهایی مقیاس آزمون را می گذرانند به طور بالقوه نسبت به سایر حوزه های قضایی از بخشش کمتری برخوردار بودند. با توجه به اینکه به نظر می رسد امتحان کنندگان نوار خصومت برای گزینه دیگری غیر از آزمونهای حضوری ، NCBE در نظر گرفته شده است ، استفاده از معیار سختگیرانه تری برای نتایج آنلاین هنگامی که احساس می کنند آزمون کاملاً قابل قبولی را در سپتامبر برگزار می کنند ، امری تکان دهنده نخواهد بود. حتی ممکن است این اتفاق نیفتاده باشد ، اما همانطور که گفتم ، این تنها است ممکن بینش در اینجا

این یک محوطه جالب در میان نتایج اولیه ای است که ما دیده ایم. با ورود هرچه بیشتر ایالت ها ، ما ایده بهتری درباره چگونگی اجرای این آزمون دریافت خواهیم کرد. اما فعلاً چیز قابل توجهی در این نتایج نخوانید.

Pass Rate Sinks برای اولین بار در آزمون وکالت آنلاین تگزاس [Law.com]

زودتر: قاضی دادگاه ایالت کهنه سرباز امتحان وکالت داد ، می گوید آزمون “برای محافظت از مردم عملکردی ندارد”
نتایج نوار DC به روایت نادرست “همه چیز عادی است” ادامه می دهد


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer