Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

برای وکلای جدید مخفی نیست که چند هفته و ماه اول کار ممکن است طاقت فرسا باشد. از شما انتظار نمی رود که در همه زمینه های حقوق متخصص باشید ، اما از شما انتظار می رود که به سرعت یاد بگیرید ، ارتباطات موثری برقرار کرده و از نظر اخلاقی و حرفه ای رفتار کنید. وارد شدن به شیار زندگی دفاتر حقوقی به ویژه هنگام کار از راه دور می تواند چالش برانگیز باشد ، زیرا افراد تازه وارد فرصت یادگیری حضوری از همکاران ارشد را از دست می دهند.

همه اینها باعث می شود که امسال برنامه های Bridge-the-Gap (BTG) ارائه شده توسط موسسه حقوقی تمرین (PLI) بسیار مفید باشند. این دو پخش زنده اینترنتی ، با تمرکز بر اخلاق و مهارت وکلای نیویورک ، مباحث مربوط به تمام زمینه ها و تنظیمات عملی را پوشش می دهد ، به پزشکان جدید کمک می کند تا موقعیت های اخلاقی روی حیله و تزویر را تشخیص دهند ، ارتباطات خود را تیزتر کنند ، مذاکرات را تمرین کنند ، اعتماد به نفس خود را در جعبه ابزارهای حرفه ای خود کسب کنند و موارد دیگر . سخنرانان شامل مجموعه ای از متخصصان مستقر ، از جمله شرکای شرکت حقوقی و سایر افراد از مشاغل خصوصی ، سازمان های خدمات حقوقی ، داخلی ، مشاوره اجرایی و میز کار هستند.

استفانی فیگروا ، وکیل برنامه نیمه اول سری BTG ، Bridge-the-Gap I: اخلاقیات و مهارت های وکلای تازه قبول شده نیویورک، از کلمه “grounded” برای توصیف رویکرد PLI در توسعه این برنامه ها استفاده می کند. “این ناشی از وظیفه شناسی و جدی اندیشیدن در مورد وکلای تازه پذیرفته شده و وظایف و مسائلی است که آنها با آن روبرو هستند. ای کاش وقتی من جای او بودم ، کسی زمانی را برای توضیح دادن اختصاص می داد؟ چه راههایی را می توانم یاد بگیرم که می توان از آنها اجتناب کرد؟ هدف ما این است که مطمئن شویم مشاوره و راهنمایی های ارائه شده برای شخصی که کار قانونی خود را آغاز می کند مناسب و واقعاً مفید است. “

مهارت های ارتباطی می تواند چالش برانگیزترین ارتباط بین نظریه دانشکده حقوق و قانون باشد. “خواه یادگیری چگونگی مذاکره با شخصی که شخصیت طبیعی او برخلاف شخصیت شما نیست یا بحث در مورد س questionsال های دشوار با وکالت ناظر یا تیم تحقیق در پرونده ، دانستن بهترین راه برای برقراری ارتباط و نحوه اداره موقعیت های ظریف لزوماً در قانون مورد بحث قرار نمی گیرد مدرسه ، “یادداشت فیگوئروا. او می فهمد که همه متخصصان می توانند از نشانگرها و تمرینات برای برقراری ارتباط موثرتر استفاده کنند ، برنامه های BTG “سناریوهای مشترک در دنیای واقعی و شرایط سختی را که همه وکلا در یک زمان یا زمان دیگر پیدا می کنند” تأکید می کنند.

یک موضوع مرتبط که مورد توجه وکلای جدید است این است که چگونه اطمینان حاصل کنند حضور رسانه های اجتماعی آنها با تعهدات اخلاقی آنها سازگار است. جسی سندز ، وکیل برنامه برای نیمه دوم این مجموعه ، Bridge-the-Gap II: اخلاقیات و مهارت های وکلای تازه قبول شده نیویورک، خاطرنشان می کند که “یک تنش طبیعی بین نیاز وکلای بدوی به ایجاد نام تجاری و شهرت حرفه ای آنها و قوانین اخلاقی مبهم گاهی اوقات در مورد محرمانه بودن مشتری ، برقراری ارتباط با طرفین نمایندگی و جلوگیری از ارائه سهوی مشاوره حقوقی وجود دارد.” ترویج خود – یا حتی فقط داشتن یک زندگی اجتماعی آنلاین عادی – در حالی که از این دامهای اخلاقی جلوگیری می کند “چیزی نیست که معمولاً در دانشکده حقوق پوشش داده می شود ، بلکه می تواند آسانترین دام اخلاقی برای سقوط یک وکیل جدید باشد.”

PLI همچنین برای برنامه نویسی BTG خود در سال 2021 اطمینان حاصل کرد که در زمان “ایجاد عادی جدید” کار از راه دور ، نگران کننده وکلای جدید است. فیگروا می گوید: “در BTG I ، ما بیش از دو ساعت به بخش اخلاق اختصاص می دهیم ، و در طی آن هیئت داوران در مورد تفاوت وظیفه شناس بودن در مکانی که از راه دور کار می کنید ، از نظر پذیرش در وکالت ، بحث خواهند کرد.” یک بحث کلی در مورد اینکه چگونه هنگام کار از راه دور مراقب امتیاز وکیل-مشتری باشید.

به طور مشابه ، در BTG II “جلسه مهارت های حرفه ای ما شامل مشاوره عملی در زمینه مقابله با چالش های منحصر به فرد نمایندگی از راه دور از مشتریان کم درآمد است” ، سندز می گوید ، “و بخش ارتباطات بین فردی ما به چالش جدید نحوه ایجاد روابط تولیدی با وکلای ناظر می پردازد. در یک محیط دور افتاده

به نظر می رسد که پذیرفتن همه این موارد زیاد باشد ، اما فیگوروا برخی از کلمات کلیدی خرد را ارائه می دهد: «اول اینکه ، حتی ساده ترین کارها نیز اگر بی دقت انجام شوند ، می توانند پیچیده شوند. همیشه در صورت داشتن سوال یا نیاز به کمک ، با یک وکیل ارشد تماس بگیرید. سرانجام ، همیشه به یاد داشته باشید که در شرایط خود تنها نیستید – همه وکلا در یک مرحله تازه پذیرفته شده اند! – و پاسخهایی در دسترس شماست. “

logo-footer