Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

دادستان کل داکوتای جنوبی ، جیسون راونسبورگ ، مردی را در ماه سپتامبر کشته و از آنجا دور شد. وی بعداً به نیروی انتظامی گفت كه تصور می كرد در حین بازگشت به خانه از یك حادثه با مشروبات الكلی به گوزنی ضربه زده است (می گوید مشروب نمی خورد!). هفته گذشته ، دادستان ها اعلام كردند كه آنها هستند فقط پیگیری اتهامات جنحه علیه پلیس ارشد دولت زیرا مسئولیت پذیری در این دوجو وجود ندارد. پیش از این شوکه کننده بود که دادستان کل کشور قصد داشت روی ضربه اسکیت بازی کند و بدود ، اما شواهد امروز منتشر شده کاملاً دیوانه است که هر دادستانی از این پرونده فرار خواهد کرد.

از واشنگتن پست:

چند روز پس از آنکه دادستان کل داکوتای جنوبی ، جیسون راونسبورگ ، در ماه سپتامبر هنگام رانندگی به مردی برخورد کرد ، کارآگاهان به مقام جمهوریخواه گفتند که یک جفت عینک شکسته را در داخل فورد ثوروس وی پیدا کرده اند. آنها متعلق به مردی بودند که او کشته بود.

کارآگاهان گفتند که این یک مشکل بود ، زیرا راونسبورگ 44 ساله گفت که نمی داند که او یک مرد را مورد اصابت قرار داده است تا اینکه روز بعد ، هنگامی که به صحنه بازگشت و جسد جوزف بوور 55 ساله را در یک خندق پیدا کرد.

یکی از کارآگاهان در مصاحبه ای که روز سه شنبه توسط اداره امنیت عمومی داکوتای جنوبی منتشر شد ، گفت: “آنها عینک جو هستند ، بنابراین این بدان معناست که صورت او از جلو پنجره شما آمده است.”

با کنار گذاشتن احتمال اتهامات غیرقانونی کشتار غیرمجاز ، یک وکیل دولتی مسلح به این موضوع که قربانی به وضوح از شیشه جلو اتومبیل راونسبورگ عبور کرده است در حالی که AG اظهار داشت که او نمی داند چه اتفاقی افتاده است ، فکر می کرد ، “من پرونده ای نمی بینم به دلیل “ترک صحنه تصادف” یا “دروغ گفتن به مقامات”. این موارد نیز بزهکاری هستند ، اما مطمئناً برای قرار گرفتن در برابر هیئت منصفه رسیده است. و هیچ کس علاقه ای به این موضوع ندارد که آیا انکار وی در مورد نوشیدن در این رویداد پس از خسته شدن باقیمانده داستانش ، در برابر موشکافی مقاومت می کند یا نه؟

خویشتنداری که دادستانها هنگام تلاش برای محافظت از خود می توانند اعمال کنند ، هیچگاه متحیر نیست.

زودتر: دادستان کل کشور به افسران گفت که او به آهو حمله کرده است … در حقیقت ، یک مرد اکنون مرده است
ایالت ای.جی مردی را کشت و به پلیس گفت که او یک گوزن را مورد اصابت قرار داده است ، فقط با اتهامات جنایی روبرو خواهد شد


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer