Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در 12 ژوئن سال 2020 ، ایالت واشنگتن سیاست محدود کردن امتیاز دیپلم را اعلام کرد تشویق هر متقاضی با مدرک دانشگاهی معتبر ABA برای جستجوی آزمون وکالت ، مگر اینکه واقعاً بخواهند برای اهداف متقابل این آزمون را انجام دهند. در آن زمان ، میانگین هفت روز رسیدگی به پرونده های جدید در این ایالت برابر با 261 نفر بود و میانگین روزانه مرگ 9 نفر بود. امروز ، متوسط ​​پرونده جدید 1،642 و تعداد مرگ و میر 28 است ، و با این حال به نظر می رسد این ایالت علاقه ای به تمدید سیاست امتیاز دیپلم اضطراری خود برای آزمون فوریه با وجود درخواست های فارغ التحصیلان حقوق و روسای دانشکده های حقوق وجود ندارد.

پس از اینکه شرایط به طور قابل توجهی بدست آمد ، به عقب بردن یک سیاست به همان اندازه ممکن است گیج کننده باشد بدتر، واشنگتن با اتخاذ روش آزمون از راه دور ، علی رغم تماشای تبدیل شدن امتحان از راه دور به یک کابوس وجودی ، یک زباله دیگر به متقاضیان می اندازد. پروفایل نژادپرستانه و مجبور شدن بی اعتنایی های وحشتناک توسط سیاست های پیش بینی آمیز. اگر فرصتی دارید که متقاضیان را مجبور به ادرار کردن بر روی خودشان کنید ، مجبورید آن را بگیرید!

حتی اگر شرایط از پاییز بهبود یافته باشد ، قفل کردن امتحانات فوریه از سیاستی که در مورد همتایان آنها اعمال می شود منطقی نیست. تقریباً به نظر می رسد که کانون وکلای ایالتی واشنگتن در مورد جمع متقاضیان فوریه که به طور سنتی کوچکتر است تصمیم گرفته و این واقعیت که بسیاری از افراد تکرار کننده هستند (احتمالاً جمعیت حتی کوچکتر نیز با داشتن امتیاز دیپلم برای مقاطع تحصیلی 2020) به این معنی است که این گروه شایسته همان نیست محل اقامت به عنوان آخرین گروه. این البته واقعیت را انکار می کند. همانطور که رئیس دانشکده حقوق UW ماریو بارنز نوشت:

همچنین به همین دلیل ، به دلیل سلامتی قانونی و دلایل دیگر ، برخی از فارغ التحصیلان بهاری که متقاضی آزمون جولای 2020 بودند ، درخواست خود را به فوریه 2021 موکول کردند. تعدادی از این متقاضیان احساس محرومیت خودسرانه از این امتیاز را که ارائه شده بود ، ابراز داشتند. به متقاضیانی که تصمیمات مشابهی گرفته اند اما به سپتامبر موکول شده اند.

این جمعیت دقیقاً همان فارغ التحصیلان است و باید با آنها یکسان رفتار شود. این احساس به وجود می آید که انگار دولت بدون هیچ دلیل دیگری فقط ناامیدی اضافی آزمون از راه دور را دعوت می کند. در واقع ، اگر کسی فرض را بپذیرد که امتحان فوریه به میزان کمتری نسبت به دولت های قبلی شرکت می کند ، این دلیل بیشتری برای رد کردن آزمون از راه دور و انتخاب گزینه حضوری با استفاده از فاصله تهاجمی است. زیرا همانطور که آنت کلارک ، رئیس حقوق دانشگاه سیاتل گفت:

علاوه بر این ، یک آزمون از راه دور مشکلات و پیچیدگی های دیگری را به شما معرفی می کند. به عنوان شاهد این ، من یک نظرسنجی را که در اواخر ماه اکتبر از فارغ التحصیلان سیاتل قانون خود در ماه دسامبر انجام دادیم ، پیوست می کنم ، که در آن 10 پاسخ دهنده یک آزمون حضوری را ترجیح می دهند ، 5 پاسخ دهنده یک آزمون از راه دور را ترجیح می دهند ، 2 پاسخ دهنده پاسخ منفی را اعلام می کنند ترجیح ، و بیشتر از یک گزینه امتیاز دیپلم برخوردار است. به نظر من ، آنچه این نتایج نظرسنجی نشان می دهد این است که اکثر این دانشجویان به دلیل نگرانی در مورد اختلالات همراهان ، قطع شدن اینترنت / بی ثباتی و پرچم دار شدن از راه دور از طریق هوش مصنوعی ، نگران مجبور شدن از طریق امتحان از راه دور از خانه خود هستند. ، اینکه آنها خطرات ذاتی در هنگام شرکت در یک بیماری همه گیر را بیش از شرکت در یک آزمون از راه دور انتخاب کنند. نتایج و نظرات نظرسنجی همچنین نشان می دهد که دانش آموزان ما در محیط خانه خود متفاوت هستند ، که سطح دیگری از نابرابری را به این وضعیت اضافه می کند. با توجه به این اختلافات (که به احتمال زیاد از نظر نژادی و اقتصادی-اجتماعی اتفاق می افتد) ، نظر ما این است که اگر گزینه امتیاز دیپلم اعطا نشود ، WSBA باید لابی کند و از NCBE اجازه بگیرد تا بتواند به ثبت نام کنندگان مجزا بپردازد. انتخاب بین مصرف UBE به صورت حضوری یا از راه دور.

اما اشتباه نکنید که گرچه یک آزمون حضوری بیشتر از یک آزمون از راه دور مورد استقبال قرار می گیرد ، اما هیچ دلیلی برای انتخاب بین این گزینه های تأسف آور وجود ندارد. این ایالت به تعداد زیادی از فارغ التحصیلان امتیاز دیپلم اعطا کرد و به معنای واقعی کلمه هیچ تغییری در این مورد تغییر نکرده است که اکنون به همان اندازه قابل قبول نباشد. نامه ای که توسط بیش از 300 فارغ التحصیل تازه متولد شده یا به زودی به امضا رسیده است ، بی فایده بودن نهایی آزمون وکالت است:

دانشجویان قبل از ما واقعیتهایی را در مورد مضر بودن آزمون وکالت بیان کرده اند. نژاد پرست و توانمند است. یک آزمون وکالت از راه دور با نگرانی در مورد حریم خصوصی و دسترسی به فناوری فراوان است. در سطح اصلی ، آزمون وکالت شما را برای وکالت آماده نمی کند. اگر کسی گفت که تنها کاری که در آماده سازی انجام داده است گرفتن نوار است ، ما به ما نمایندگی نمی دهیم. وکالت در مورد تجربه و دانش در زمینه های تخصصی است که همه ما مشتاقانه غرق در آن هستیم. بعلاوه ، بازخورد مشتری به ندرت در گذراندن وکالت از سوی وکیل یا دانش در مورد طیف گسترده ای از قانون که ارتباطی با حوزه کاری آنها ندارد ، معطوف می شود. بیشتر مردم در وهله اول به توانایی وکیل خود در برقراری ارتباط شفاف و حمایتی توجه دارند. ما متعهد می شویم در نمایندگی آینده خود از این روشها ارج نهیم

ما در سال گذشته این را گفته ایم ، اما ایالت ها در ارائه “بهترین” آزمون وکالت نیستند ، بلکه آنها در حرفه مجوز فعالیت می کنند. اگر آزمون وکالت بهترین روش برای انجام این کار بود ، چنین باشد ، اما ما سالهاست که شاهد کار امتیاز دیپلم هستیم و شاهد آن هستیم که وکلا در آزمون وکالت موفق شده اند و کلاهبرداری های گسترده مشتری را انجام داده اند. ارزیابی مجدد قوی از مجوز باید بحث های حرفه ای را برای چند سال آینده غالب کند.

اما در ضمن ، صفر دلیل وجود دارد که بتواند آزمایشی را در حلق فارغ التحصیلانی که فقط شش ماه پیش از آنها چشم پوشی می شد ، بگذراند … وقتی شرایط بهداشت عمومی بهتر بود.

زودتر: واشنگتن به فارغ التحصیلان مدارس معتبر ABA امتیاز دیپلم اعطا می کند


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer