Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از وین مک نامی / گتی ایماژ)

در حالی که رسانه ها دوست دارند بسیاری از شکایات شوکه شده را برای اندازه اسکناس های بیگلاو آغاز کنند ، اما معمولاً نمی تواند درک کند که برای وکلای نخبه مهم است که در مورد برخی سوراخ های خرگوش نسبتاً ضعیف شده تحقیق کنند. این ممکن است چند هزار لایحه را به همراه داشته باشد تا یک جوان همکار را از کار بیاندازد تا به جستجوی پاسخ “اگر ما X را انجام دهیم و آنها Y را انجام دهند و سپس احتمال Z از راه دور نشان داده شود ، چه اتفاقی می افتد؟” اما گاهی اوقات دانستن پاسخ این سوال می تواند کل پرونده را نجات دهد.

به عنوان مثال ، موضوع Mo Brooks از آلاباما را در نظر بگیرید ، كه چنان صاحب دعوای حقوقی علیه وی شدیداً امیدوار شد كه تلاش خود را برای تأمین مصونیت از دعوا محکم کرد.

نماینده اریک سوالول علیه بروکس ، از جمله دیگران ، به دلیل دامن زدن به حمله در 6 ژانویه دادخواست داد. او شکایت را به نقل از بروکس به جمعیت گفت: “امروز روزی است که میهن پرستان آمریکایی شروع به پایین بردن نام و لگد زدن به الاغ می کنند!” به جای اینکه فقط این واقعیت را بپذیریم که او به یک جمع دیوانه وار خارش دار برای خاراندن مایک پنس گفت که آنها باید با لگد زدن الاغ شروع کنند ، بروکس استشهادی طولانی ارائه کرد توضیح می دهد ، “من در مورد” لگد زدن به الاغ “در 2022 و 2024 صحبت می کنم انتخابات! ” ببینید ، همه چیز در مورد عبور از انتخابات 2020 است و “هنگامی که ما نام آنها را” پایین “می آوریم ، وظیفه ما این است که” در چرخه انتخابات 2022 و 2024 “الاغ آنها را لگد بزنیم” ، سیاستمدار آلاباما با استقبال مخاطبان فرضی از nitwits که به خوبی نمی داند “پایین آوردن نام و لگد زدن به الاغ” به چه معناست. بیشتر برای تفسیرهای حقوقی مبتنی بر معانی عمومی قابل درک است.

تنها اعضای هیئت داوران مو بروکس می خواهند ببینند.

متأسفانه برای بروکس ، این تلاش برای پیچاندن سخنان خود باعث شده است تا او را به طرز سلطنتی قلمداد کند. به عنوان مارک جوزف استرن در تخته سنگ توضیح می دهد، بروکس به طور همزمان از قانون وست فال استناد کرده بود ، قانونی که به وزارت دادگستری اجازه می دهد رفتارهای شکنجه ای را که مقامات منتخب مرتکب شده اند انجام دهند و آن را زیر چادر گسترده اقدامات اعمال شده به ایالات متحده جارو کنند – اگر این اقدام در جهت پیشبرد افکار عمومی این مقام بود وظایف ، پس دادخواست واقعاً علیه دولت است و دولت مصون است. اما وقتی شما با سوگند اظهار می کنید که همه این موارد را به عنوان یک کار تبلیغاتی و در مقابل یک اقدام حکومتی می گویید …

همانطور که وزارت دادگستری در تشکیل پرونده روز سه شنبه خود اشاره کرد ، “فعالیتهایی که بطور خاص برای موفقیت یک نامزد برای یک دفتر سیاسی حزبی در یک زمینه مبارزاتی انجام می شود” “در حیطه دفتر یا استخدام یکی از اعضای مجلس نمایندگان نیست ” این بدان دلیل است که “انتخاب ایالات متحده در میان نامزدها در انتخابات فدرال” کار ایالات متحده نیست. ” بنابراین نمایندگان نمی توانند به حمایت از قانون Westfall متوسل شوند که درگیر “تلاش های انتخاباتی” باشند.

و به همین ترتیب بازی دیگری از چکرهای یک بعدی به پایان می رسد. نمی توان كمك كرد اما فكر كرد یك وكیل صلاحیت از راه دور وثیقه ای را كه اسناد اظهارنامه به او وارد می شود تشخیص داده و مسیری جداگانه را طی كرده است ، با توجه به اینكه “مصونیت” همیشه از احمقانه دانستن دشمن خود بهتر است. همانطور که مشخص شد ، بروکس خودش یک وکیل است.

بنابراین ما باید دوباره تکرار کنیم: نمی توان کمکی کرد اما فکر می کرد یک وکیل از راه دور این موضوع را گرفته است.

مو بروکس به طور تصادفی مصونیت خود را از دادخواست قیام اریک سوالول برداشت [Slate]


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer