Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

درباره بی فایده بودن پوچ استراتژی حقوقی “تیم اعتصاب نخبگان” ترامپ مطالب زیادی نوشته خواهد شد ، اما همانطور که استعاره به صورت استعاره ای ادامه می یابد و به یک برش دهنده چوب تبدیل می شود ، یک ایده در اطراف رسانه های اجتماعی محافظه کار خزنده است که شایسته برجسته شدن است.

او نمی باشد.

رودی و جنا هم نیستند. سیدنی پاول تنها کسی است که ممکن شطرنج بازی کنید ، اما نه از نوع خاتمه یافته به ترامپ در کاخ سفید ، به همان اندازه که با نمایش خودش در OAN پایان می یابد. اما در هر صورت ، چیزی به عنوان مخفی کردن شواهد “بزرگ” یا “خوب” تا زمان تجدیدنظر وجود ندارد.

دادگاه بدوی تمام یافته های اثبات را بیان می کند. اگر چیزهای جدید در دادگاه تجدید نظر بیرون بیایند ، تنها اتفاقی که قرار است بیفتد … این به قاضی بران برمی گردد. و این قبل از در نظر گرفتن این نکته است که به نظر می رسد تنها چیزی که آنها به نظر می رسد قابل توجه است تصمیم عدم اجازه به آنها برای اصلاح شکایت است ، در عوض ، شما می دانید ، عدم استدلال دائمی.

چگونه می توانیم این را برای افرادی که وکیل نیستند توضیح دهیم؟ این مانند بازبینی بررسی ها در NFL است. شما می دانید که چگونه پخش مجدد در واقع تغییر مجدد تماس نیست ، بلکه فقط به دنبال اثبات ویدیوی واضح و غیر قابل انکار است؟ NFL این قانون را وضع کرد زیرا این قانون است مقامات از انواع وکلا هستند و قوانین را به همان روشی که سیستم حقوقی کار می کند ، تنظیم می کنند. که “مستندات” از بازی در حال حاضر وجود – هیچ انجام اور در بررسی تصویری وجود دارد – “استیناف” پاسخ این است که فقط به آنچه در گذشته اتفاق افتاده و می گویند که آیا آن را به وضوح اشتباه بود نگاه. مربیان نمی توانند آنچه را که فکر می کردند دیده اند به مرجع اطلاع دهند یا توضیح دهند که چرا با تماس اصلی موافق نیستند. همه چیزهایی که برای تصمیم گیری پیش می روند باید زیر هود بازی باشند.

بنابراین هیچ جادوی جادویی وجود ندارد که به رودی اجازه دهد صبر کند تا مدار سوم (یا SCOTUS) از اثبات قطعی خود مبنی بر زنده بودن هوگو چاوز و استفاده از ماشین های رای گیری از یک پناهگاه زیرزمینی در جایی ، صبر کند. در بهترین حالت ، این فقط سعی دارد قاضی بران را وادار کند که به آنها اجازه دهد شکایت جدیدی بنویسند … که هنوز فاقد جایگاه است. برای نگه داشتن قیاس رفتن، رودی و دوستان در حال مشاجره هستند که گیرنده واقعا می inbounds یک پا وقتی که حکومت به وضوح می گوید که او نیاز هر دو پا.

یا شاید به طور دقیق تر ، گیرنده یک پا ورودی داشته باشد وقتی بازی برای شروع کاذب از بین رفته بود. زیرا بدون رفع مشکل ایستادن ، مهم نیست که چه تعداد دستگاه رای گیری Dominion در فیلادلفیا وجود داشته باشد (هشدار اسپویلر: هیچ یک) – این فقط یک شروع کننده نیست.

بنابراین دفعه بعدی که از شخصی در زندگی خود در مورد شواهد واقعی که مردم ترامپ برای مسابقه استیناف بزرگ عقب نگه داشته اند ، می شنوید ، پیش بروید و به آنها بگویید که واقعاً چیز خاصی نیست.

و لطفاً ساعت بازی را به 34 ثانیه تنظیم کنید … همچنان چهارم پایین است.


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer