Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

این گواهی بر این هفته است که روز چهارشنبه آموختیم که هک SolarWinds – حمله سایبری که اولین بار در ماه دسامبر تبلیغ شد و یکی از بزرگترین حملات به کامپیوترهای دولتی تاکنون بوده است – سیستم دادگاه فدرال را به خطر انداخت و ما فقط در روز جمعه در حال نوشتن در این باره هستیم زیرا آن روز بعد از ظهر هزاران نفر از مردم واقعی سعی در حمله به دولت داشتند!

هک SolarWinds در اوایل دسامبر توسط شرکت امنیت سایبری FireEye کشف شد. این حمله پیچیده با هدف قرار دادن یک فروشنده دولتی ، SolarWinds ، و تعبیه کردن ویروس در نرم افزاری که سپس به سازمانهای دولتی فروخته شد:

به گفته FireEye ، هکرها “از طریق به روزرسانی های تروجان شده به نرم افزار نظارت و مدیریت IT SolarWinds” به قربانیان دسترسی پیدا کردند. اساساً ، از یک به روزرسانی نرم افزاری برای نصب بدافزار ‘Sunburst’ در Orion استفاده شد ، که پس از آن توسط بیش از 17،000 مشتری نصب شد.

FireEye می گوید مهاجمان برای جلوگیری از شناسایی و “مبهم کردن فعالیت خود” به “چندین تکنیک” اعتماد کردند. بدافزار قادر به دسترسی به پرونده های سیستم بود. به گفته FireEye ، آنچه به نفع بدافزار بود ، این بود که “می توانست با فعالیت های قانونی SolarWinds مخلوط شود”.

این بدافزار پس از نصب ، به سیستم ها و شبکه های مشتریان SolarWinds در پشت درب ورودی هکرها را داد. از همه مهمتر ، بدافزار همچنین توانست ابزارهایی مانند آنتی ویروس را که می تواند آن را تشخیص دهد ، خنثی کند.

دولت دارد رسما روسیه را به عنوان مجرم انگشت زد.

در هر صورت ، این حمله فراگیر به سیستم دادگاه های ایالات متحده وارد شد ، و تضمین می کند که حق روسای روسیه در این لحظه متعجب است که چگونه این کشور اجازه می دهد بسیاری از ترول های حق چاپ وجود داشته باشد. مطابق قانون بلومبرگ:

دفتر اداری دادگاه های ایالات متحده روز چهارشنبه گفت ، سیستم پرونده های الکترونیکی و پرونده های قضایی فدرال ایالات متحده در هنگام هک محصولات SolarWinds Orion “مصالحه ای آشکار” داشته است.

جیمز داف ، مدیر AO در یادداشت توزیع شده به دادگاه های فدرال گفت ، دادگاه های فدرال در حال کار با وزارت امنیت داخلی در زمینه ممیزی سیستم هستند. بر اساس بیانیه AO ، دادگاه های فدرال پس از صدور بخشنامه وزارت امنیت داخلی در مورد نقض در ماه دسامبر ، “همه استفاده ملی و محلی” از ابزار IT Orion را به حالت تعلیق درآوردند.

تا زمانی که همه اینها حل و فصل نشوند ، “اسناد بسیار حساس” باید بر روی کاغذ (یا دستگاه الکترونیکی ایمن) برای لذت بی پایان هر شریک زندگی 80 ساله ارسال شود که هنوز با نوشتن روی چاپها و نامه ها به ایمیل ها پاسخ می دهد. ارسال آنها از طریق پست داخلی.

اما ، به یاد داشته باشید ، آن را برای ادامه کار PACER میلیاردها هزینه دارد.

SolarWinds Hack پرونده های الکترونیکی دادگاه های ایالات متحده را به خطر می اندازد [Bloomberg Law]


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer