Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

بیشتر افرادی که درگیر دعاوی هستند با وکالت معرفی می شوند. دادرسی می تواند بسیار گیج کننده باشد و افراد بدون آموزش معمولاً می خواهند شخصی را استخدام کنند که دانش و تجربه لازم را برای رسیدگی صحیح به یک دادخواست دارد. هرچند وقت یکبار ، طرفین دعوا تصمیم می گیرند که خودشان را وکالت دهند ، این کار را معمولاً یا برای پس انداز پول انجام می دهند یا اینکه وکیلی پرونده را نمی گیرد. بعضی اوقات ، وکلا زیاد به دعوای اصلی فکر نمی کنند ، زیرا این افراد در دانشکده حقوق شرکت نکرده اند و ممکن است تجربه کمتری در روند دادرسی داشته باشند. با این حال ، طرفین دعوا در شرایط مختلف می توانند مخالفان مهمی ایجاد کنند و وکلا باید آنها را جدی بگیرند.

یکی از دلایل جدی گرفتن دعاوی اصلی این است که آنها به طور کلی در بازی بیشتر از وکلائی که صرفاً وکالت مشتری را دارند بازی می کنند. بدین ترتیب ، طرفین دعوا احتمالاً در مورد کلیه مسائل حقوقی و رویه های مربوط به یک پرونده تحقیق خواهند کرد و کمبودهای موقعیت های دشمنان را نواخته خواهند کرد. در اوایل کار من ، یک کارمند جدید در شرکت من با یک طرف دعوی اصلی مخالف بود و این شخص وابسته نیاز به ارائه جزئیات تکمیلی داشت. با این حال ، از آنجا که شکایت تأیید شده است ، صورتحساب مشخصات نیز باید مورد تأیید قرار گیرد ، به این معنی که مشتری تحت سوگند اظهار داشته است که صورتحساب جزئیات درست است.

مواردی وجود دارد که وکیل می تواند صورتحساب را تأیید کند و این وکیل خودش سعی کرد صورت حساب را تأیید کند. با این حال ، شاکی طرفدار تأیید صحت را رد کرد زیرا وکیل اجازه نداشت صورتحساب مشخصات خود را تأیید کند. یک وکیل ممکن است اجازه ندهد اسناد راستی آزمایی شود ، یا در وهله اول متوجه کمبود آن نشود ، اما این شاکی طرفدار قاطعانه پیروی از این قانون را تأیید کرد و این شخص وابسته در تلاش بود تا امور را درست کند.

دلیل دیگر اینکه طرفین دعوی اصلی می توانند مخالفان مهمی باشند این است که آنها معمولاً فقط یک یا چند دادخواست دارند که وقت خود را به آنها اختصاص می دهند. وقتی من “وکیل خیابان” بودم که به پرونده های دفاع بیمه رسیدگی می کردم و مرتباً به دادگاه می رفتم ، بین 25 تا 44 پرونده داشتم که مسئولیت آنها را بر عهده داشتم. از آنجا که زمان من خیلی کم بود ، پیگیری همه این موارد گاهی دشوار بود. با این حال ، طرفین دعوا می توانند تمام انرژی خود را به یک پرونده اختصاص دهند و این می تواند نتایج مثبتی داشته باشد. اصحاب دعوی می توانند تمام مهلت های یک پرونده را پیگیری کنند ، هر مزیتی را فشار دهند و هنگام موفقیت در پرونده ، احتمال موفقیت بیشتری دارند.

علاوه بر این ، اصحاب دعوا اغلب می توانند در نحوه دادرسی یک پرونده کارآمدتر باشند. وقتی وكیل نماینده ی یك مشتری است ، وكیل باید برای ارائه اطلاعات دقیق در مورد یك مورد به مشتری اعتماد كند. مشتری ها معمولاً اطلاعاتی که مربوط به یک پرونده است ، کاملاً کمرنگ هستند و این می تواند مانع تلاش وکیل برای ارائه بهترین وکالت از مشتری شود. با این حال ، یک شاکی طرفدار به تمام اطلاعات مربوط به یک موضوع دسترسی دارد. این می تواند به شاکی کمک کند تا پاسخ های دقیق کشفی را به دست آورد و در دادرسی گام هایی بردارد که به دلیل واقعیات یک پرونده سودمند است.

بعلاوه ، طرفین دعوی اصلی نیازی به رسیدگی به برخی از ناکارآمدی هایی ندارند که وکلا در موسسات حقوقی بزرگتر هنگام رسیدگی به پرونده باید با آنها درگیر شوند. طرفین دعوا هنگام نمایندگی خود در دعوا ، نیازی به رسیدگی به بودجه و سقف قابل پرداخت ساعت ندارند. چنین ملاحظاتی می تواند وکلا را از داشتن هرگونه مزیت در یک وکالت محدود کند و اصحاب دعوی محدود نیستند. علاوه بر این ، اصحاب دعوا نیازی به رسیدگی به گزارش ، صورتحساب و سایر وظایف اداری پرونده ای ندارند که ممکن است زمان ارائه وکالت با نرخ عالی را به خود اختصاص دهد.

طرفین دعوا همچنین می توانند مخالفان مهمی باشند زیرا احتمالاً اقداماتی را انجام می دهند که برای موفقیت در یک دادخواست لازم است. وکلا معمولاً به مشاوران خود در مورد چگونگی داشتن بهترین شانس ممکن برای موفقیت در پرونده ، مانند پرهیز از صحبت در مورد موضوعات در شبکه های اجتماعی ، حفظ کلیه اسناد مربوط به یک موضوع و انجام اقدامات دیگر ، به مشاوران خود توصیه می کنند. با این حال ، وکیل تسلط کامل بر موکل ندارد ، و در بسیاری از مواقع ، مشتری به گونه ای عمل خواهد کرد که به دعوی دعوی آسیب برساند. با این وجود ، طرفین دعوا به احتمال زیاد تمام مراحل لازم برای موفقیت در یک موضوع را انجام می دهند. من در مورد این پدیده مدتی قبل صحبت کردم در مورد اینکه وکلا همچنین دعاوی مهمی را مطرح می کنند بحث کرد، و افرادی که در بازی پوست بیشتری دارند به مراتب بیشتر از رفتاری که برای نمایندگی مضر باشد خودداری می کنند.

به گفته همه ، وکلا گاهی اوقات طرفین دعوی اصلی را رد می کنند و فکر می کنند طرفین دعوا نباید مطابقت داشته باشد زیرا آنها فاقد آموزش و تجربه حقوقی هستند. با این حال ، طرفین دعوا می توانند مخالفان مهمی ایجاد کنند و وکلا باید آنها را به خطر بیاندازند.


جوردن روتمن شریک زندگی است موسسه حقوقی روتمن، یک شرکت حقوقی کامل خدمات نیویورک و نیوجرسی. او همچنین بنیانگذار خاطرات بدهی دانشجویی، وب سایتی در مورد نحوه پرداخت وامهای دانشجویی خود. می توانید از طریق ایمیل به اردن برسید [email protected].

logo-footer