Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از جنیفر اس. آلتمن / برای واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ)

هر چه بزرگتر باشند ، سقوط آنها سخت تر می شود. و مایکل آوناتی بود بزرگ.

در سال 2018 ، ATL پس از تسلط بر عناوین اصلی و تحویل کالا ، او را “وکیل سال” نامید. وی موفق شد ثابت کند ترامپ به استورمی دانیلز برای سکوت در مورد این ماجرا ، پولشویی از طریق شرکت معروف خود پرداخت کرده است. و Avenatti سوابق بانکی را کشف کرد که ثابت می کند مایکل کوهن از همسایگی خود با رئیس جمهور برای استخراج پول از چندین شرکت با تجارت قبل از دولت ترامپ استفاده کرده است.

و سپس … همه چیز کاملا از ریل خارج شد.

این ماه ، آوناتی بود محکوم به 30 ماه در زندان به جرم تلاش برای اخاذی نایک. سال آینده ، وی به اتهام سرقت پیشبرد کتاب استورمی دانیلز در نیویورک روبرو خواهد شد. و امروز او به اتهام سرقت سازش چند میلیون دلاری برنده شده برای یک مشتری پاراپلژیک در کالیفرنیا در حال محاکمه است. همچنین کلاهبرداری بانکی ، عدم تشکیل اظهارنامه مالیاتی ، کلاهبرداری مفتولی و …

و آنجا بود که اوضاع پیش رفت حتی بیشتر خارج از ریل.

با تشکر از توییت های زنده توسط مگان كانیف ، خبرنگار Law.Com ، می دانیم كه جیمز سلنا ، قاضی منطقه ایالات متحده ، درخواست آواناتی را برای وكالت خود پذیرفته است پروسه، وكیل بسیار توانمند خود ، H. دین استوارد را به “مشاوره آماده به كار” منتقل كرد.

طبیعتاً این امر باعث شد تا كل حقوقی توییتر از خندیدن به عزم راسخ Avenatti برای سرقت از آخرین مشتری دو برابر شود. و چه کسی یک خنده شکم خوب را ارزیابی نمی کند ، درست است؟

چند ساعت پیش ، قبل از اینکه استخدام هیئت منصفه بالقوه برای ناهار برکنار شود ، این شراب کشی آغاز شد.

آواناتي در جريان دادرسي خلع سلاح خود مشهور دستگير شد و يك سال پيش از وكالت در كاليفرنيا تعليق شد. با این وجود ، استوارد تصمیم گرفت که آوناتی باید بتواند به عنوان مشاور مشارکت داشته باشد.

اما دادستان ها استدلال كردند كه این امر ممكن است برای هیئت منصفه گیج كننده باشد و دادگاه موافقت كرد.

در مواجهه با انتخاب خاموش كردن جهنم و يا انفجار پرونده خود ، آوناتي رسماً درخواست كرد كه از خود نمايندگي كند پروسه. تحت بازجویی ، آوناتی اعتراف كرد كه در طول مدت فعالیت طولانی به عنوان یك مدعی دعوی مدنی ، او هرگز در حقیقت یك پرونده جنایی را محاكمه نمی كرد. اگرچه او به مشارکت خود در دادگاه خودش اخیراً در نیویورک

و اگرچه اعتراف کرد که با تمام عناصر بسیاری از جنایات ادعایی در این کشور آشنا نیست کیفرخواست 36 گانه، آوناتي آرزو كرد. هنگامی که اعضای هیئت منصفه بازگشتند ، قاضی سلنا به آنها اطلاع داد كه متهم از این پس وكالت خود را خواهد داشت و از این رو هیچ استنباطی نخواهند كرد.

عضو هیئت منصفه نیستیم ، اما این استنباط آشکار را خواهیم داشت که Avenatti ذهن لعنتی خود را از دست داده است.

خوب … موفق باشید!


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer