Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

تقریباً یک سال می گذرد که به دلیل همه گیری COVID-19 ، بیشتر دنیا به قفل بسته شده اند. برای بسیاری از ما ، این یک انتقال دشوار بوده است. اکنون ما باید با آموزش مجازی ، کار از راه دور ، مراقبت مداوم از کودکان و عدم تعامل رو در رو انسان روبرو شویم. شعبده بازی کردن همه اینها به این معنی است که گاهی اوقات ، ما فراموش نمی کنیم که سلامت روان خود را در اولویت قرار دهیم یا فقط وقت آن را نداریم. برای اینکه سفر سلامتی شما کمی راحت تر باشد ، ما بهترین نشست های سلامت روان را از نشست میان سال ACLEA گردآوری کرده ایم.

به تدریج مراقبت از خود را به روال خود معرفی کنید. تلاش برای فهمیدن اینکه از کجا سفر سلامت روان خود را شروع کنید می تواند دلهره آور باشد ، اما نیازی به این کار نیست. به جای اینکه همه مسائل را یک باره حل کنید ، وکیل و مربی پل جی اونگر توصیه می کند یک برنامه اقدام و ترکیب روال جدید مراقبت از خود به صورت هفتگی ایجاد شود. به عنوان مثال ، در طول هفته 1 ، سعی کنید بر بهبود خواب خود تمرکز کنید: هر روز در یک ساعت مشخص به رختخواب بروید ، یک برنامه معمول برای رفتن به رختخواب ایجاد کنید ، سعی کنید از صفحه نمایش در رختخواب استفاده نکنید و غیره در طول هفته 2 ، به حفظ و نگهداری ادامه دهید عادت های خواب جدید خود را امتحان کنید ، اما سعی کنید روال مراقبت از خود را مانند مدیتیشن روزانه به مدت 15 دقیقه در خود بگنجانید. این برنامه های عملیاتی می تواند مختص شما باشد و شما باید آنها را به گونه ای ایجاد کنید که با سبک زندگی فعلی شما متناسب باشد و روی موارد مراقبت از خود که می خواهید روی آنها کار کنید تمرکز داشته باشد.

چیزی را برنامه ریزی کنید که به جلو نگاه کنید. این روزها ، برنامه ریزی چیزی به اندازه تعطیلات یا دور هم جمع شدن با دوستان و خانواده دشوار است (و توصیه بد) ، اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید برنامه دیگری را برای انتظار داشته باشید. شما می توانید یک شب ملاقات در خانه را برای خود و شریک زندگی خود در نظر بگیرید یا برای یک پیک نیک در پارک محلی با وعده غذایی مورد علاقه خود برنامه ریزی کنید. هر آنچه را که برنامه ریزی می کنید ، داشتن چیزی که منتظر آن باشید منجر به پیش بینی مثبت می شود ، که خستگی را خنثی می کند و می تواند افسردگی و اضطراب را کاهش دهد.

به طور منظم ورزش کنید. ورزش برای کاهش اضطراب و افسردگی مفهوم جدیدی نیست ، اما وقت گذاشتن برای آن دشوار است در حالی که مسئولیت های دیگر خود را دستکاری می کنید و سعی می کنید تا آنجا که ممکن است در خانه بمانید. صرف نظر از این ، انجام روزانه حتی 10 تا 15 دقیقه ورزش بدنی می تواند باعث ترشح اندورفین ، کاهش افکار منفی و کمک به شما در جلب اعتماد به نفس شود. اگر نمی توانید به باشگاه ورزشی بروید یا از بیرون رفتن برای دویدن یا پیاده روی راحت نیستید ، سعی کنید در خانه تمرینات حصیر مانند یوگا یا پیلاتس را انجام دهید.

تمام هفته خود را برنامه ریزی کنید. هر هفته در یک روز یکسان را امتحان کنید ، هفت روز آینده را برنامه ریزی کنید. این به شما کمک می کند زمان خود را بهتر مدیریت کرده و از حواس پرتی در طول هفته جلوگیری کنید و همچنین می تواند به شما کمک کند تا فضای کار خود را پاکسازی کنید ، تمام وظایف و مهلت های بعدی خود را مرور کنید و روی اهداف متمرکز باشید ، همه اینها می تواند به کاهش اضطراب و احساسات طاقت فرسا در طول هفته.

مطالب مرتبط:

  1. تلاش برای تعادل کار / وکالت (واقع گرایانه) در سال 2021
  2. افسردگی: خطری شغلی در حرفه وکالت
  3. تبدیل شدن به یک وکیل بهتر ، سالم: 5 نکته برای سالم و سالم بودن امروز و هر روز
logo-footer