Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از درو آنگرر / گتی ایماژ)

کمیسیون شکایات دادستان نیویورک پخش نمی شود. این فقط رودی جولیانی را از وکالت به استناد به تعلیق درآورد “شواهد غیرقابل بازگشت مبنی بر اینکه پاسخ دهنده اظهارات دروغ و گمراه کننده ای را به عنوان وکیل دونالد جی ترامپ رئیس جمهور سابق و کارزار انتخاباتی ترامپ در رابطه با تلاش ناموفق ترامپ در انتخاب مجدد خود در سال 2020 به دادگاه ها ، قانون گذاران و عموم مردم ابلاغ می کند.”

AGC حتی ابتدا جلسه دادرسی برگزار نکرد. آنها فقط شماری از دروغهای او را ذکر کردند ، از جمله نزد قاضی فدرال در پنسیلوانیا ، گفتند که وی این حرفه را بی آبرو می کند و از اقتدار خود به عنوان عضوی از وکالت برای گمراه کردن مردم استفاده می کند ، و او را با لگد به حاشیه برد. با عرض پوزش ، پدربزرگ ، دیگر رانندگی برای شما نیست. آن را با DMV!

در یک توسط دادگاه برگزاری ، یک هیئت پنج دادگستری از بخش تجدیدنظر با جزئیات “مدارک غیرقابل انکار سو m رفتار حرفه ای “، از جمله بیانیه های متعدد عمومی دروغین جولیانی و ادعاهای اشتباه در مورد کلاهبرداری رأی دهندگان ، علی رغم اینکه ادعاهای کلاهبرداری از شکایت حذف شده بود ، در آن زمان شنیدن فاجعه بار پنسیلوانیا در مقابل قاضی منطقه ایالات متحده متیو بران.

AGC دروغ های عجیب و غریب متعددی را ذکر کرد ، از جمله کانارد اغلب تکراری رودی در مورد ادامه رای گیری جو فرازییر در پنسیلوانیا ، علی رغم اینکه در نوامبر سال 2011 درگذشت و سه ماه بعد از انتخابات اخراج شد. رودی به عنوان اثبات اینکه او آگاهانه دروغ نگفته است ، توجه AGC را به یک پست وبلاگ rando از سال 2019 جلب کرد. این ، حتی اگر منبع اطلاعاتی قابل اعتمادی باشد – و چنین نبود – نمی توانست منبعی برای ادعای رودی باشد که بوکسور فقید در سال 2020 رأی داد.

در واقع ، به نظر می رسد وكیل رئیس جمهور در دفاع از پروانه وكالت خود همان دقت را نشان داده است كه در شلاق زدن این ادعاهای دروغین انتخابات با تكیه زیاد به اسناد اظهارنامه و منابع محرمانه ای كه به دادگستری های ریاست جمهوری تحویل داده نشده است ، ثابت می كند كه وی انجام نداده است. درواقع دروغ نمی گویم

در مخالفت با این طرح ، پاسخ دهنده به اظهاراتی که ارائه نکرده است ، اشاره می کند. او همچنین به “مخبر محرمانه” اعتماد می کند. ما نمی فهمیم ، و همچنین پاسخ دهنده توضیح نمی دهد که چرا ، به عنوان یک وکیل خصوصی به ظاهر بی ارتباط با نیروی انتظامی ، می تواند به “مخبر محرمانه” دسترسی داشته باشد که ما نیز نمی توانیم به آن دسترسی داشته باشیم. در یک نکته دیگر ، مخاطب ادعا می کند که به وکیل ترامپ که تصمیم دارد نامش مشخص نشود اعتماد می کند. پاسخ دهنده همچنین به صدها شاهد ، خبره و گزارش تحقیقی مراجعه می کند ، هیچ یک از آنها ارائه نشده و یا یک صفحه گسترده اکسل نیز ارائه نشده است ، و ادعا می شود اسامی هزاران رأی دهنده فوت شده را که گفته می شود در میشیگان رأی داده اند ، ذکر کرده است. [Citations omitted.]

صفحه گسترده مخفی رودی اکسل آنقدر داغ است که باور نمی کنید. اما شما او را نمی شناسید ، او به مدرسه دیگری می رود. در کانادا.

قاضی دادگاه با خونسردی پاسخ داد: “مخاطب نمی تواند یک سو cont رفتار سوisc رفتار را با توجه به آنچه که به این دادگاه ارائه نمی کند ، ایجاد کند ،” و همچنین “ارائه اطلاعات در زمان بعدی یا فقط در صورت درخواست دادگاه کافی نیست.” “

آنها همچنین خاطر نشان می كنند كه وقتی این اعداد از ساعتی به ساعت دیگر متفاوت باشد ، جولیانی نمی تواند ادعا كند كه اعتقاد معتبری به اعداد مزخرف خود دارد. در ماه دسامبر ، او بدون هیچ مدرکی ادعا کرد که 6000 مرده رأی داده اند. در ژانویه این تعداد به 10 هزار و 515 نفر افزایش یافت که 800 نفر از آنها گویا رأی خود را به عنوان زامبی در جورجیا انداختند. تنها دو رأی متقلب از این قبیل ثابت شده است.

در 17 دسامبر ، او ادعا کرد که بیش از 10 هزار مهاجر فاقد سند غیرقانونی در آریزونا رأی داده اند. یک هفته بعد ، او تخمین های خود را به سمت بالا تجدید نظر کرد و در پادکست خود گفت: “حداقل 40 یا 50،000 است ، واقعیت احتمالاً حدود 250،000 است.” تا ژانویه ، او ادعا می کرد 32000.

وقتی جولیانی برای تأیید این ادعاهای کاملاً واگرا از وی س evidenceال شد ، ادعا کرد که “روزنامه و سوابق” و همچنین اطلاعات سناتور ایالت آریزونا کلی تاونسند را خوانده است. طبیعتاً هیچ گاه روزنامه و سوابق یا مبایعه نامه ای از سوی سناتور ارائه نشده است.

AGC با ذکر این “خطر که پاسخ دهنده در آینده در جریان روند رسیدگی انضباطی قرار خواهد گرفت ، به سو m رفتارهای آتی ادامه خواهد داد” و ادامه بازرگانی وی در انتخابات حتی پس از پر کردن شکایت ، AGC تصمیم گرفت فوراً مجوز فعالیت جولیانی را به حالت تعلیق درآورد.

مشخصه اصلی دموکراسی ما مربوط به انتخابات آزاد و منصفانه است. اظهارات دروغین به منظور ایجاد اعتماد به نفس در انتخابات ما و در نتیجه از دست دادن اعتماد به دولت به طور کلی به عملکرد صحیح یک جامعه آزاد آسیب می رساند. وقتی این اظهارات نادرست توسط وكیل بیان می شود ، اعتماد مردم به صداقت وكلائی كه در دادگستری ما پذیرفته شده اند را نیز از بین می برد و به نقش حرفه به عنوان منبع مهم اطلاعات قابل اعتماد آسیب می رساند. اعتبار کل حرفه وکالت و وظیفه آن را به عنوان بخشی قابل اعتماد و اساسی از ماشین آلات عدالت لکه دار می کند. [Citations omitted.]

همین هفته گذشته نوار DC انگشتان خود را به گوش های خود فرو کرد و حتی از ارائه شکایت خودداری کرد علیه بیل بار مبادا آنها به دخالت در سیاست متهم شوند. اما در نیویورک؟

Fuhgeddaboudit.


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer