Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از وین مک نامی / گتی ایماژ)

قبل از عزیمت وی ​​به فلوریدا ، مقامات انتخابات جورجیا دوست دارند رئیس جمهور سابق برگه خود را ببندد. برای شوخ طبعی ، آنها مایلند که به دلیل حضور در دادگاه و دفاع از خود در برابر دادخواستهای زباله ای که علیه مقامات دولتی تصادفی در تلاش برای محکوم کردن نتایج انتخابات لغو شده اند ، جبران شوند.

به عنوان Atlanta Journal-Constitution اولین کسی بود که گزارش داد ، دیروز وکلای دادگستری DeKalb و Cobb از دادگاه عالی شهرستان Fulton خواستند تا ترامپ را به سرفه کردن 6105 دلار و به ترتیب 10،875 دلار به دلیل اتلاف وقت و هزینه های خود برای پس دادن “دادخواست غیر شایسته و دارای نقص قانونی” رئیس جمهور.

همانطور که شهرستان کاب است حرکت – جنبش یادداشت ها ، جورجیا اساسنامه حاکم بر انتخابات و مقدماتی قابل رقابت ، دسته افرادی را که می توانند به کاندیدایی که نامزدی یا انتخاب وی مورد مناقشه است ، شکایت کند ، نامزدی که صلاحیت وی برای جستجوی هر نامزدی یا دفتری در انتخابات مقدماتی یا انتخابات دور دوم را دارد ، ناظر یا سرپرست انتخابات چه کسی مقدماتی یا انتخابات مورد مناقشه را انجام داد یا افسر دولتی که نتیجه را رسماً اعلام کرد.

علی رغم این واقعیت که نه جانین اولر ، مدیر بخش انتخابات شهرستان كاب ، و نه اریكا همیلتون ، مدیر ثبت نام رای دهندگان در شهرستان دكالب ، در هیچ یك از این دسته ها قرار نمی گیرند ، آنها همچنان به عنوان متهم در 4 دسامبر ترامپ معرفی شدند. کت و شلوار در دادگاه عالی شهرستان Fulton. و حتی پس از آنکه رئیس جمهور سابق شکایت خود را در 9 دسامبر اصلاح کرد و متهمان سطح استان را اضافه کرد ، او هنوز اولر و همیلتون را برکنار نکرد. وی همچنین تا 28 دسامبر زحمت سرویس دادن به آنها را نگرفت – كه تنها دو هفته پس از آنكه دادگاه عالی جورجیا درخواست تجدیدنظر موقت خود را مبنی بر امتناع دادگاه بدوی از صدور گواهی نتایج انتخابات این ایالت لغو كرد.

در طرح پیشنهادی کوب کانتی خاطرنشان شده است که قانون جورجیا به دادگاه اجازه می دهد تا “در هر دادخواست مدنی در هر دادگاه دادرسی ،” حق الوکاله و هزینه دادرسی را در صورتی که با درخواست طرفین یا خود دادگاه تشخیص دهد ، یک وکیل یا طرف یا از عملی یا هر بخشی از آن که فاقد توجیه اساسی است دفاع کرد یا این اقدام یا هر بخشی از آن برای تأخیر یا آزار و اذیت مورد مداخله قرار گرفت ، یا اگر متوجه شد که یک وکیل یا طرف دیگر اقدام غیررسمی را بدون نیاز به اقدام غیر صحیح گسترش داده است[.]”

و در حمایت بیشتر از ادعای خود مبنی بر نقص این دادخواست ، این شهرستان خاطرنشان كرد كه قانون جورجیا ایجاب می كند كه رقابت های انتخاباتی بر اساس آرای غیرقانونی مشخص انجام شود كه به تعداد كافی برای نتیجه دادن ، نه فقط تجزیه و تحلیل آماری gobbledygook تولید شده توسط دانشمندان تخصص بسیار مشکوک پیشنهاد می کند که بخشی از آرا cast صادره باید غیرقانونی باشد.

ترامپ هرگز نتوانست وزیر امور خارجه براد رافنسپرگر را ترغیب کند “11،780 رأی پیدا کند ، که یک رای بیشتر از ما است.” او داوطلبانه پرونده را در 7 ژانویه ، یک روز پس از شورش کاپیتول ، با استناد به “توافق نامه خارج از دادگاه” رد کرد. وزیر امور خارجه بلافاصله پاسخ داد در یک بیانیه مطبوعاتی با بیان اینکه چنین توافقی وجود ندارد: “به جای ارائه شواهد و شاهدان خود به دادگاه و بازجویی زیر سوگند ، مبارزات انتخاباتی ترامپ عاقلانه تصمیم گرفت که باهوش ترین راه انفصال پرونده های ناخوشایند آنها باشد.”

در پایان کل تمرین دقیقاً به جایی نرسید. اما شهرستانها هنوز مجبور به استخدام مشاوره خارجي شدند تا از طريق آن چوپان شوند. و حتی با “نرخ دولتی” بسیار تخفیف خورده ، ده ها هزار دلار از این شهرستانها هنوز درآمد دارند.

وبلاگ نویسان قانونی قابل اعتماد شما پس از گذشت سه ماه با خواندن این ادعاهای مزخرف و دعا برای شهاب سنگی مهربان ، میلیونها سلول مغزی شما را از بین برده اند. در اینجا امیدوارم که حداقل کسی بعد از این نابسامانی کامل شود.

کاب ، دکالب خواستار حق الوکاله وکالت برای دادخواست ترامپ برای “بی لیاقت” هستند [AJC]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer