Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

هفته سختی برای وکیل لین وود گذشته است. بوت شده خارج از توییتر ، اخراج شده توسط نیکلاس سندمان ، مشتری برجسته او ، و اکنون این.

در پست تلگرامی به “پیروان من” ، وكیل نوشت ، “من در هر جبهه ای می جنگم. وکالت ایالتی جورجیا به من گفت که اگر بخواهم پروانه وکالت خود را حفظ کنم ، آنها از من یک آزمایش بهداشت روانی می خواهند. ذهن من سالم است. من هیچ قانونی را نقض نکرده ام. من پرسیدم چه اشتباهی انجام داده ام ، فقط به من گفتند این در مورد نظرات من در شبکه های اجتماعی است. سخنرانی من.”

خب بله. سخنرانی وود شامل توییت های متعددی به رئیس دادگستری رابرتز به عنوان یک قاتل کودک دوست حمله می کند که از مرگ عدالت آنتونین اسکالیا آگاهی داشت.

وی در ماه دسامبر در توئیتر خود نوشت: “اطلاعات من از منبع معتبر این است كه رابرتز ترتیب فرزندخواندگی غیرقانونی دو كودك خردسال از ولز را از طریق جفری اپشتاین داده و بعداً افزود:” قبل از حمله به من ، شاید افراد منصف ابتدا از رابرتز بخواهند حقیقت را بگوید . یا از جفری اپستین بپرسید. او زنده است.”

شرکای سابق حقوقی او می گویند او از توهمات عظمت رنج می برد و فکر می کند ممکن است دوباره عیسی باشد.

“من ممکن است واقعاً مسیحی باشم که برای دومین بار در قالب یک انسان ناقص برمی گردد و شعور مسیح را بالا می برد” قانون و جرم به نقل از دادخواست شرکت پس از انفجار. “این باعث می شود کمی ذره ذره سرما بخورید؟ چه کسی فصیح تر خواهد بود که بگوید اراده خدا ، اعتقاد خدا به من چیست. “

“من سعی می کنم یک زندگی اصولی داشته باشم. هیچ دلیلی برای تقاضای بار وجود ندارد. اما آیا من نبردهایم را با دقت انتخاب می کنم؟ ” متعجب وکیلی است که اخیراً در پارلر نوشت، “جوخه های تیراندازی را آماده کنید. پنس اول می رود. ” و معاون سابق رئیس جمهور را “کودک آزاری” خواند.

وقتی پارلر شما را سانسور می کند چقدر باید دیوانه باشید؟ دونو از لین وود بپرسید!

رویترز گزارشگر Jan Wolfe با مدیر عامل ایالتی جورجیا سارا کول تأیید کرد که از وکیل خواسته شده است تا ارزیابی سلامت روان را ارائه دهد ، اما از گفتن اینکه آیا دادگستری این درخواست را ارائه داده است ، خودداری کرد. sponte شما یا در نتیجه شکایت

همانطور که در تلاش کیشوتیک خود برای لغو انتخابات ، وود همچنان سرسخت است. او قصد دارد “امشب مدتی را با پدر کامل من و بهترین دوست من صحبت کند تا از او بپرسد که می خواهد در مورد این حملات چه کند؟” اما در همان زمان او نذر کرد که در موردش بجنگد و نوشت: من می دانم که او روح ترس را در من ایجاد کرده و می دانم که هرگز کناره گیر نبوده ام. “

پرت کننده؟ NUTTER را امتحان کنید.

خوب ، ما امیدواریم که او کمک لازم را دریافت کند.

لین وود ، وكیل طرفدار ترامپ ، از طرف مجوز مجوز درخواست كرد كه از نظر بهداشت روان ارزیابی شود [Reuters]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer