Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

آخرین بار ما با Kirkland & Ellis’s اعلام حضور کردیم اندی کالدر، یک شریک و عضو کمیته مدیریت جهانی شرکت ، اوایل همه گیری (مه 2020) و بود او برای همکاران در دفتر هوستون شرکت ایمیل گزنده ارسال کرد. این ایمیل مردم را سرزنش می کند که آنها برای ادامه کار در ساعات قابل پرداخت نیاز دارند و این شرکت “قطاری نیست که بتوانید در آن سوار شوید و همراه باشید” و اینکه “ریاضیات برای شما خوب نخواهد بود در پایان سال.” ما (به نظر من ، به درستی) کالدر را به دلیل بی مهری شدید او غافل کردیم ، زیرا اکثر مردم در طی همه گیری جهانی فریاد جهانی به بهترین وجه ممکن برای گذر از آن تلاش می کردند.

در پی اوضاع و هوای زمستانی تگزاس ، به نظر می رسد که کالدر یک سمت مهربانانه نشان می دهد. هفته گذشته دمای یخ زدگی و برف در سراسر تگزاس منجر به خاموشی گسترده و از دست دادن گرما شد ، که به نوبه خود باعث یخ زدگی و ترکیدن لوله ها شد. این امر هزینه خدمات لوله کشی را به یک حق بیمه می رساند و کرکلند در حال افزایش است تا اطمینان حاصل کند که کارمندان در زمان نیاز خود می توانند به لوله کش دسترسی داشته باشند. همانطور که یک راهنما در شرکت گفت ، “برای همه کسانی که می خواستند با کالدر برای ایمیل قطار گاو بازی کنند … این همان چیزی است که [sic] واقعاً در مورد “

پس چه انجام داد ایمیلی که برای همه کارمندان دفتر هوستون ارسال شده است ، می گوید:

قدردانی کنید که بسیاری از افراد در هوستون لوله ترکیده اند و نمی توانند لوله کشی را برای عشق و پول پیدا کنند. این کار نمی کند ، بنابراین ما موفق به تهیه یک لوله کش برای اولویت بندی کارکنان Kirkland با کمی کاهش میزان نسبت به روزهای آینده شده ایم. اساساً ما او را در شرکت نگه داشته ایم.

به کارمندان دستور داده می شود که با شریک زندگی خود تماس بگیرند ، که کالدر (یا دستیاران او) نیستند و این کار را در لیست لوله کش قرار می دهند. “باید همان روز یا بدترین حالت خدمات روز بعد باشد. مقدار کمتری از شما فاکتور خواهد شد ، سپس ما بقیه را تحویل خواهیم گرفت. ” به هر طریقی که آن را برش دهید ، امتیاز خوبی است.

اما همچنین به افراد توصیه می شود پیشنهادات خود را فراتر از “خانواده کرکلند” به اشتراک نگذارند تا “در دسترس بودن برای همکاران قرار نگیرد.” (از آنجا که به کرکلند توصیه می شود قرار ملاقات های لوله کشی را از طریق تماس های شرکت تنظیم کنید ، مشخص نیست که این حتی چگونه کار می کند.) منظور من ، مطمئناً ، شاید مادربزرگ شما به شدت به آب احتیاج دارد ، اما او قرار نیست برای شرکت صورتحساب بدهد ، ؟


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر و او را دنبال کنید

logo-footer