Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

من به عنوان یکی از معدود زنانی که یک شرکت بزرگ در Big Law را رهبری می کنم ، کاملاً آگاه هستم که در حالی که در زمینه استخدام ، سرمایه گذاری و ارتقا lawyers وکالت زن پیشرفت حاصل شده است – هنوز کارهای زیادی وجود دارد که باید انجام شود. یک تعهد شخصی من این است که استعدادهای حقوقی گوناگون را در شرکت ما ، از جمله زنان و افراد رنگارنگ ، راهنمایی و حمایت مالی کنم. من افتخار می کنم که بخشی از شرکتی هستم که سالهاست تعهد عمیقی نسبت به وکلای زن نشان داده است و از رهبران زن با استعداد و بسیار با استعدادی که نماینده نسل بعدی در Jenner & Block هستند هیجان زده ام. من منتظر روزی هستم که به تعداد مردان زن شرکتهای Big Law را رهبری کنند.

کاتیا جستین، شریک مشترک Jenner & Block ، صدور بیانیه ای قدرتمند در مورد پیشرفت زنان در Biglaw ، و به ویژه در شرکت او ، در روز جهانی زن.


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالاتر از قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer