Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

فصل تعطیلات اغلب با انواع مین های زمینی همراه است. و حتی اگر همه گیری ها گردهمایی های حضوری را برای سال 2020 متوقف کند ، اما مانند هدایا هنوز چیزهای زیادی برای پیمایش وجود دارد. جستجوی هدیه عالی چالش برانگیز است و این داستان در مورد یک وکالت است که با روحیه دادن بسیار اشتباه کرده است.

در شرکت حقوقی برجسته انگلستان Howes Percival ، وکلای دادگستری درگیر مبادله هدایای Secret Santa بودند تا در روحیه تعطیلات سهیم شوند. به دلیل COVID ، آنها مجبور شدند توکن ها را مستقیماً به یکدیگر ارسال کنند. یک شریک زن در این شرکت یک توپ استرس از Secret Santa خود دریافت کرد. و این ممکن است برای کسی که در شغل پر فشار مانند شریک دفتر حقوقی حضور دارد ، یک هدیه زیبا و مناسب باشد … با این تفاوت که به شکل آلت تناسلی مرد است. این باعث می شود خیلی سریع خیلی سریع قابل قبول نباشد.

مانند گزارش شده توسط دوستان ما در Roll On Friday:

خودی گفت: “این یک مورد” whodunnit “بود تا اینکه وکیل مرد اعتراف کرد” به شریک زن.

هوز پرسیوال به درخواستهای مكرر برای اظهارنظر در مورد هدیه دادن عضو قابل لغو پاسخ نداد.

معلوم شد که این یک وکیل مرد ورشکستگی بوده است. هنوز هیچ صحبتی در مورد عواقب ناشی از این هدیه بسیار نامناسب در صورت وجود وجود ندارد.

من می دانم که مردان غالباً فکر می کنند که اعضای آنها هدیه خدا به جهانیان است ، اما این کار کمی دور است.

https://www.youtube.com/watch؟v=xs3OWJ53rHE


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer