Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

گوش کنید ، همه ما COVID را می خواهیم تمام کنیم. اما تنها راهی که می خواهیم به “پست” برسیم ، پوشیدن ماسک و واکسیناسیون مجدد است. هنوز تئوری های توطئه در مورد ویروس کرونا و استفاده از ماسک همچنان پابرجاست.

و به نظر می رسد ، شغل وکالت از ایمان و تداوم دروغ دور نیست. مانند گزارش شده توسط رول روز جمعه ، یکی از شرکای شرکت حقوقی نه تنها تئوری های بی اساس توطئه درباره COVID را باور دارد ، بلکه درباره آن تبلیغ مجدد می کند. جاناتان لیا ، وکیل دادگستری در انگلستان که قبلاً شرکت های کلاید اند کو و هاموندز (اکنون اسکایر پاتون بوگس) بود که اکنون شرکت خودش را اداره می کند شبکه جاناتان لیا، با نصب علامتی بر روی درب شرکت ، وجود COVID-19 را انکار کرد (بنابراین …. فکر می کند مردم از چه چیزی می میرند؟ گفتن سخت است) ، و به مردم می گوید از زمان استفاده از ماسک “کار شیطان” است. اممم باشه بله ، متن کامل از علامت در زیر است ، و یک مزخرف است.

کلیپ بمانید. کنترل هیستریا. بشر بماند نجات جانها.
هیچ مشکلی در این دفتر وجود ندارد

اگر ماسک را انتخاب کردید ، لطفاً اگر وارد این دفتر می شوید ، آن را بردارید. ما نباید با افراد کاملا سالم و مطیع قانون به عنوان جذامی سوار و جنایتکار بیمار رفتار کنیم.

تمام آنچه ماسک ها انجام می دهند ، ترس کاملاً غیر منطقی استمرار بخشیده و مردم را در مقابل محدودیت های مخرب اقتصادی و مضحک دولت ، تحت تأثیر قرار می دهد. هر چیزی که باعث شود مردم دچار ترس غیر خدائی و پیروی از استبداد شوند شیطانی است.

اگر واقعاً یک ویروس خطرناک وجود داشته باشد ، ماسک برای جلوگیری از شیوع بیماری تنفسی ویروسی در کل مردم تا حد زیادی بی تأثیر است. چندین گزارش علمی حاکی از آن است که ماسک تقریباً به اندازه یک جفت سرعت است که از جلوگیری از دزدکی بچه در استخر مفید است. جان دادن به دروغ کار شیطان است.

در حقیقت ، ماسک ها در واقع یک خطر سلامتی هستند که اکسیژن را از ما می گیرند ، ما را مجبور به تنفس CO2 می کنند و خطر بیماری های تنفسی و عفونت های ویروسی را افزایش می دهند.

اگر مردم واقعاً به نوعی نگران هرگونه خطر سلامتی هستند و معتقدند ماسک ها فوایدی دارند ، اگر دیگران این کار را نکنند ، فقط باید لباس خودشان را بپوشند بدون اینکه اذیت شوند.

باید مشخص شود که آنچه در واقع وظیفه ماسک در مورد آن است ، آموزش افراد در انطباق بی فکر و تفکر گروهی است به طوری که از همان تبلیغات برای اعمال فشار و فشار اجتماعی استفاده می شود تا مردم از حقوق اساسی انسانی خودمختاری بدنی دست بکشند و واکسن های ناامن و ناتوان کننده زندگی.

من حاضر نیستم به بیماری این استبداد ناخوشایند مبتلا شوم.

“کسانی که می توانند باورهای پوچ شما را باور کنند می توانند شما را مرتکب قساوتی کنند” ولتر

“وقتی استبداد قانون می شود ، شورش وظیفه می کند”

این وقتی تمام می شود که همه می گوییم خیر

من احمقانه ترم که آن را خوانده ام.

دلیل علمی – مدرک علمی – سند علمی در حمایت از ماسک طاقت فرسا است ، و رک و پوست کنده شما باید قضاوت وکیلی را که این چرندیات را باور دارد زیر سال ببرید. من توصیه کسی را که این دروغ ها را منتشر می کند ، نمی گیرم.

لیا اظهارات دیگری درباره موضع خود ارائه داد:

لیا به RollOnFriday گفت که او علائم خود را پس از ارسال اعلامیه هایی از مدیر دفاتر خود که مردم را به استفاده از ماسک در مناطق عمومی توصیه می کند ، نصب کرد و همه “با تکه پارچه ای روی صورت خود با اطاعت شروع به راه رفتن کردند”.

وكیل گفت: هنگامی كه یك مشتری از دفتر دیگری در ساختمان با ماسك به داخل شركت لیا وارد شد “مرا از لبه من فرستاد و به سمت تابلو هدایت شد”.

با این حال ، تماس اسلحه ای لیا “فقط دو روز قبل از اینكه مدیران دفتر خدمات ما آن را كنار بگذارند ادامه داشت”.

….

لیا گفت که کارکنانش مجاز به کار در خانه هستند و همه آنها از راهنمایی های دولت پیروی می کنند. وی گفت: “ما یك شركت باز ، فراگیر و حامی هستیم و اگر كسی به هر دلیلی تصور می كند می خواهد چیزی را روی صورت خود بكشد یا واكسن بزند ، مشكلی پیش نخواهد آمد”.

“در حالی که تیم به وضوح می داند که من در مورد کلاهبرداری کجا ایستاده ام ، همه ما در بیان عقاید مختلف بحث و گفتگو می کنیم”.

حداقل تلاش او برای ممنوع کردن ماسک در دفتر خنثی شد. اما تا زمانی که نگرش هایی مانند Lea اجازه رشد داشته باشد ، خوب ، ما هرگز از آفت COVID خلاص نخواهیم شد.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer