Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از الکس وونگ / گتی ایماژ)

همانطور که انتظار می رفت ، دونالد ترامپ در اواخر شب آخرین دوره ریاست جمهوری خود بخششی صادر کرد ، و چیزهای زیادی در مورد کسانی که وی ترجیح داد آنها را لغو کند گفت. (و او با استفاده از قدرت عفو خود تمام نشده بود – او ال پیررو را به دقایقی از ریاست جمهوری خود به لیست بخشش اضافه کرد.) اگرچه این لیست (خوشبختانه) شامل خود وی یا خانواده اش در این لیست نبود ، اما نام های قابل توجهی وجود دارد . مورد توجه ویژه صنعت حقوقی ، بخشش شریک سابق نیکسون پیبدی است ، دیوید تامان.

تامان در سال 2012 در ارتباط با یک طرح پونزی که ادعا می شد سرمایه گذاران با مبلغ 22 میلیون دلار کلاهبرداری می کند ، محکوم شد. و به جرم جنایات خود به هفت سال محکوم شد. مانند گزارش شده توسط Law.com:

وزارت دادگستری گفت ، مجوز وی برای وکالت در اوایل سال 2013 توسط وکالت ایالتی کالیفرنیا به حالت تعلیق درآمد. تامان ، نمایندگی توسط استاد دانشکده حقوق هاروارد ، آلن درشوویتز ، این حکم را واخواهی کرد. اما دادگاه تجدیدنظر در مدار نهم ایالات متحده در سال 2015 از آن حمایت کرد. تامان در فوریه 2019 از بازداشت فدرال آزاد شد.

آه ، آنجاست ارتباط تامان با آلن درشوویتس – یکی از معدود وکلایی که هنوز مایل به ارتباط با رئیس جمهور سابق است. تعجبی ندارد که تامان در لیست بخشش ها بود.

در زمان محکومیت خود ، نیکسون پیبودی گفت که تامن “به اعتماد ما خیانت کرد و نتوانست مطابق با استانداردهای اخلاقی مورد تقاضای ما عمل کند.” قبل از محکومیتش ، تامن گفت که او چنین است “انداختن زیر اتوبوس” توسط شرکت

طبق گفته کاخ سفید ، بخشش تامن توسط لوئیز فری ، مدیر سابق FBI و کندال کوفی ، دادستان سابق ایالات متحده در منطقه جنوب فلوریدا نیز پشتیبانی شد. در ادامه این بیانیه یادداشت شد:

“آقای. تامان مسئولیت کامل اقدامات خود را می پذیرد و بسیاری از دوستان و همکارانش تأیید کرده اند که او مردی شایسته است که در قضاوت خود یک سقوط وحشتناک را تجربه کرده و قبلاً نیز هزینه قابل توجهی را برای آن پرداخته است. “

که … اساساً هر مجرم ، از گذشته است. اما آنها به آلن درشوویتس متصل نیستند ، بنابراین ، بخشوده نمی شوند.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر و او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer