Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس آپو گومز/گتی ایماژ)

مشکلات قانونی لین وود شامل مواردی فراتر از دادخواهی پیرامون انتخابات 2020 است. او همچنین در دادگاهی در گرجستان مشغول است که در آن شرکای حقوقی سابقش – نیکول وید ، جاناتان گرونبرگ و تیلور ویلسون – ادعا می کنند که وود با کلاهبرداری آنها را مجبور به امضای توافق نامه حل و فصل پس از فروپاشی شرکت خود کرده است که وود آن را نقض کرده است.

در جریان جلسه دادگاه امروز ، وکیل وید گفت ، پس از آنکه وود او را به دنبال کنندگان تلگرام خود محکوم کرد ، تهدیدها به گوش رسید. گزارش شده توسط قانون و جرم:

روز پنجشنبه ، اندرو بیل ، وکیل وید ادعا کرد که وود وید را برای صدها هزار دنبال کننده خود در تلگرام “شبح دروغگو” خطاب کرد و باعث شد برخی او را با پیام های تهدید آمیز محاصره کنند.
به گفته بیل ، یکی از پیامها خوانده شده است: “مار را فریب می دهی”. ما تا زمانی که شمشیر نزنید ، متوقف نخواهیم شد. “

بیل اضافه کرد: “سپس با تهدید تجاوز گروهی به پایان می رسد.”

وود این اتهامات را رد کرد و گفت: “من فقط از این ایده که کسی را تهدید کرده ام ناراحت هستم. من این کار را نمی کنم. ”

این شکایت همچنین شامل برخی ادعاهای وحشی است که به نظر می رسد رفتار عجیب وود را افزایش می دهد:

آنها در شکایت خود نوشتند: “در پاییز سال 2019 ، متهم وود نیز در هنگام خروج از شهر در آسانسور هتلی به گرونبرگ حمله و باتری انجام داد.” “در هر دو حمله ، اساساً هیچ دلیلی برای حمله وجود نداشت و متهم وود بعداً به خاطر این خشونت اعتراف کرد و عذرخواهی کرد.”

طبق دادخواست ، وود خود را به چهره های کتاب مقدس تشبیه کرد و عادت داشت خود را با “خداوند متعال” معاشرت دهد.

وود با توجه به پاورقی قابل توجه حرکت همکاران سابق خود گفت: “من در واقع می توانم مسیح برای بار دوم در قالب یک مرد ناقص بازگردم و آگاهی مسیح را بالا ببرم.” “این باعث می شود کمی سرما بخورید؟ چه کسی گویاتر خواهد بود که بگوید اراده خدا چیست ، اعتقاد خدا به من. “

به دنبال این رفتار “نامنظم ، خصمانه ، توهین آمیز و تهدید آمیز” ، وید ، گرونبرگ و ویلسون به راه اندازی دفتر حقوقی خود پرداختند.


کاترین روبینو ، ویراستار ارشد در فوق قانون ، میزبان پادکست Jabot، و میزبان مشترک مانند یک وکیل فکر کنیدبه راهنمای ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفاً با او ارتباط برقرار کنید. با خیال راحت ایمیل بزنید او با هر گونه راهنمایی ، س questionsال یا نظر ، و او را در توییتر دنبال کنید (@Kathryn1)

logo-footer