Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

برای من اهمیتی ندارد که یک وکیل چه کاری انجام داده است ، یک شریک ارشد با ارسال یک ایمیل سراسری با هدف ابراز خجالت سایر وکلای دادگستری – به ویژه وکلای دادگستری – در شرکت هرگز ظاهر خوبی ندارد. بله ، در این نمونه ، وكلائی كه مورد خشم شریك قرار گرفتند – حداقل در ابتدا – در اشتباه بودند ، اما شریک كسی است كه با تخم مرغ روی صورت خود بیرون می آید.

طبق ایمیل داخلی روز جمعه توسط رول بدست آمده است، وکلای مورد این تمسخر عمومی در ورود به ساعات قابل پرداخت خود سستی داشتند. و من متوجه شدم ، ساعت ضبط شده برای یک شرکت حقوقی فوق العاده مهم است. این چگونگی دستمزد شرکت ها است و به نوبه خود به کارمندان خود حقوق می دهند. این آزار دهنده به عنوان گه (و اگر قرار باشد حکایت ها باور شود ، انگیزه اصلی وکلا در خانه است) ، اما * باید انجام شود. اما واکنش این شریک ارشد نسبت به تأخیر پذیرفته شده آزار دهنده ، هرچند قابل درک ، در ورود به زمان فراتر از حد مجاز است.

گوردون اولدهام شریک ارشد شرکت مستقر در هنگ کنگ در اولدام ، لی و نی است. و موشکی که او شلیک کرد کاملا پوچ است. او شروع می شود:

من یاد گرفته ام که شما می توانید 90٪ مردم را از طریق عشق ، ترس یا حرص و آز تحریک کنید. متعاقباً فهمیدم که می توانید 10٪ دیگر را خجالت بکشید یا گناه دینی داشته باشید.

اوه پسر ، این یک بازی دزدی خواهد بود!

به نظر می رسد برخی از شما عاشق OLN و موفقیت آن نیستند که در واقع وقت خود را نشان دهند. شما از هیچ مجازاتی نمی ترسید و به طور واضح حریص نیستید که بخواهید از هزینه هایی که می پردازید کمیسیون بگیرید. بنابراین من تصمیم گرفتم که شاید بتوانم با نشان دادن ضمیمه شده به شما چند نفر را شرمنده کنم که البته برای زمان قابل پرداخت شما از 4 تا 8 ژانویه به عنوان ثبت شده – یا در مورد [Associate 1]، [Partner 1]، و [Associate 2]، برای چهار روز ثبت نشده است.

به طور جدی ، خجالت هدف اصلی این ایمیل است. این یک روش رهبری وحشتناک است.

[Associate 1]، آخرین باری که از شما در این مورد س askedال کردم به من قول دادید که استفاده از آن را شروع خواهید کرد [timekeeping software] و آن را همیشه روی میز خود باز نگه دارید. شما این کار را نکرده اید و هنوز هم نمی توانید وقت خود را بگذارید.

و شرکای دیگر از خشم اولدهام در امان نبودند:

[Partner 2]، تبریک می گویم ، در 5 روز موفق به ضبط 1 ساعت شدید.

اما وقتی او توجه خود را به یک کارآموز و یک همکار دیگر معطوف می کند کاملا وحشیانه می شود:

[Trainee 1]، مگر اینکه در انیمیشن معلق حضور داشته باشید و جایی کاملاً کاری ندارید ، آیا می توانید بفهمید که چگونه من در یک نیمه قرارداد آموزش را در جایی که کارآموز از انجام دستورالعمل های منطقی مدیر اصلی خود امتناع می ورزد / از کار می افتد ، قطع می کنم!

[Associate 3]، من قبلاً از شما انتقاد می کردم که چرا قبض نمی گذارید و شما همیشه به من می گفتید که این کار را انجام داده اید اما مدیران اصلی شما در آن زمان تخفیف می دادند. حالا ، می بینم که شما حتی در هر زمانی وقت نمی گذارید ، بنابراین شاید قبل از آن فقط یک بهانه ساخته شده باشد؟

و او برای برخی عواقب واقعی آماده است:

اگر در پایان این هفته پیشرفت چشمگیری در زمانسنجی مشاهده نشود ، من مجبورم که صدور اطلاعیه های رسمی را برای همه کسانی که این کار را انجام نمی دهند و یا اینکه قادر به ایجاد یک رابطه کاری با Clio نیستند ، شروع کنم. [timekeeping software]. اعلامیه های رسمی از این نوع در جوایز ، افزایش حقوق ، تعطیلات تأثیرگذار است.

اگر نمی توانید به امور خود رسیدگی کنید ، انتظار دارید که چگونه مراقب مشتری خود باشید؟

رول روز جمعه برای اظهار نظر به اولدهام رفت و در حالی که او در مورد نظر خود در مورد خبر بودن داستان (و بله ، هر دو ورود ساعت قابل پرداخت و شرکای تند و سریع کاملاً علوفه ای برای وبلاگ های قانونی هستند ، بنابراین نمودار Venn این داستان را بررسی می کند) ، او در نهایت ، به نوعی از ایمیل دفاع می کند:

سگ من تامی که بسیار دوست خیابان ولگرد هنگ کنگ است فقط یک بار استفاده کرد وقتی که برای یادگیری درس خود به رادیاتور داغ بازگشت. به نظر می رسد که او می تواند سریعتر از برخی از افراد این روزها که با لگد کشیده و جیغ می کشند به عصر تکنولوژی بیاموزد. نشان دادن اینکه چه کسی از فناوری استفاده می کند و چه کسی به سختی باعث شرمساری وکلا می شود. دقیقاً نه بازی تاج و تخت. مرد بالا … یا این خیلی جنسیت خاص این روزها است.

احمقانه! شما به معنای واقعی کلمه نوشتید که ایمیل را می فرستید تا وکلای خود را خجالت زده کنید ، اکنون عقب نشینی می کنید و سعی می کنید ادعا کنید که “شرم آور” نیست؟ دقیقاً همان چیزی است که شما گفتید می خواهید انجام دهید. به راحتی می توانستید ایمیل های خصوصی * را برای وکلای متخلف ارسال کنید ، اما برای شرم آوردن به دنبال نمایش عمومی بودید.

حداقل کسانی که ترجیح می دهند با او کار کنند اکنون می دانند که در چه محیط کار سمی گام برمی دارند.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر و او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer