Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

همکاران ، آیا با امید به اینکه برخی از شرکت ها بتوانند مقیاس پاداش Cravath را شکست دهند ، روی این مورد کلیک کردید؟ حرص و آز خود را تعدیل کنید – و در مورد همکاران خود در کارمندان فکر کنید.

از زمان شروع فصل پاداش Biglaw ، ما تعداد زیادی ایمیل از کارمندان پشتیبانی دفاتر حقوقی دریافت کرده ایم که می پرسیم سرنوشت آنها ممکن است باشد زیرا بنجامین ها همچنان به همکاران خود می بارند. بالاخره برای اداره شرکت های حقوقی به یک ارتش نیاز است و گردان های پشت صحنه کارکنان نیز شایسته استحقاق خود هستند.

پس از یک سال فوق العاده موفق ، علیرغم همه گیر بودن بیماری ، یکی از معتبرترین شرکتها در این کشور به این نتیجه رسید که کارکنان پشتیبانی در سراسر جهان – طبقه ای که به عنوان کارمندان خدمات بازرگانی و خدمات حقوقی تعریف می شوند و در طرح پاداش قانونی آن شرکت نمی کنند – در زمان COVID کمی بیشتر سزاوار آن بود و تصمیم گرفت علاوه بر پاداشهایی که در پایان سال دریافت می کنند ، پاداش ویژه 1500 دلاری به آنها بدهد. (منابع به ما می گویند این پاداش ها می توانند تا 20 درصد حقوق سالانه برای بالاترین عملکردها باشند.)

به وایت اند کیس تبریک می گویم که به اعضای کارکنان خود قدردانی کرده است در این دوران سخت. گرگ دولان ، مدیر عامل وایت اند کیس ، می نویسد: “من به نقشی که هرکدام از شما در کمک به موفقیت ما بازی کرده ایم و راهی که ما در برابر چالش های ارائه شده توسط بیماری همه گیر قرار گرفته ایم ، بسیار افتخار می کنم.” کارمندان این شرکت کاملاً راضی هستند:

خیلی تعجب آور بود! و خوب است بدانید که پشتیبانی شرکت ما از کارمندان خدمات بازرگانی خود فقط لب زدن نیست.

این را به این واقعیت اضافه کنید که امسال در White & Case با هیچگونه اخراج یا کاهش حقوقی روبرو نشده ایم ، این امر آن را به مکانی عالی برای کار وکلا و غیر وکلا تبدیل می کند!

پاداش کارمندان در White & Case زمانی در ماه دسامبر پرداخت می شود. تبریک به همه!

(برای خواندن کامل یادداشت جایزه کارکنان White & Case به صفحه بعدی بروید.)

همه را بخاطر بسپارید ، ما به توصیه های شما بستگی داریم تا در به روزرسانی های مهم جایزه قرار بگیریم ، بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] مسابقات”). لطفاً در صورت موجود بودن یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و آن را از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلان حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد. ممنون از همه راهنماییتون


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالاتر از قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer