Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

همین امروز ، بویز شیلر و فلکسنر پاداش شکستن بانک را اعلام کرد تقریباً همه افراد شرکت از آن هیجان زده اند. اما انتشار اخبار خوب انجام نشده است.

اکنون ، همه ما می دانیم که COVID-19 تقریباً همه چیز را فریب می دهد ، اما کلاس دانشکده حقوق سال 2020 بسیار مورد توجه قرار گرفته است. امتحان وکالت – اوه ، شروع نکنید که چقدر پیچیده است ، وجود داشته است پیچ های فنی، با تکیه بر ابزار تبعیض آمیز، و روشهای آزمایش بی رحمانه. و تاریخ های افراد را از Biglaw شروع کنید – آنها همین بوده اند سراسر مکان برخی از آنها به عقب رانده شده اند به عنوان تابستان سال آینده بین این همه مزخرفات ، شما باید تصور کنید که زمان ناامیدکننده ای برای شروع کار حقوقی شما بوده است.

اما BSF برنامه جدیدی را نشان داده است که برای کسانی که در شرف آغاز کار قانونی خود هستند ، کمی راحت تر است. اگرچه آنها هنوز کار در بنگاه را شروع نکرده اند (قرار است ماه آینده شروع شوند) ، آنها هنوز در موفقیت های شرکت سهیم هستند – با مبلغ 20000 دلار. درست است: همکاران ورودی جوایز قابل توجهی برای استقبال در BSF دریافت می کنند. جهنم ، این بیشتر است از برخی شرکت ها حتی سالهای اول را می دهند که یک سال کامل کار می کنند. چشمگیر.

در اینجا ایمیلی است که همکاران ورودی امروز دریافت کرده اند:

به Boies Schiller Flexner LLP خوش آمدید. ما بسیار هیجان زده هستیم که شما ماه آینده به شرکت می پیوندید. در ضمن ، لطفاً به ایمن ماندن ادامه دهید. کسانی که پیش پرداخت دریافت کرده اند ، پیش پرداخت می شوند و مابه التفاوت مبلغ پیش پرداخت و 20000 دلار را به عنوان پاداش خوشامدگویی دریافت می کنند. کسانی که پیش پرداختی دریافت نکرده اند ، 20000 دلار پاداش استقبال دریافت می کنند.

پیش از آنکه حتی یک ساعت هم صورتحساب دریافت نکنند ، به آنها که روز خوبی را از BSF دریافت می کنند تبریک می گویم. و به شرکت برای تقسیم ثروت کادو.

مثل همیشه ، ما در مورد اخبار پاداش به شما وابسته هستیم. لطفاً به محض اینکه یادداشت جایزه شرکت شما منتشر شد ، لطفاً آن را برای ما ایمیل کنید (نوار عنوان: “[Firm Name] پاداش ») یا برای ما پیامک کنید (646-820-8477) لطفاً در صورت موجود بودن یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و آن را از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید در هشدارهای پاداش ATL ثبت نام کنید ، پایین بیایید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان پاداش که منتشر می کنیم ، یک اخطار ایمیل دریافت خواهید کرد.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer