Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در ماه سپتامبر ، یکی از رتبه بندی های برتر شرکت های بیگلاو در این کشور روندی را آغاز کرد که صنعت را از نظر جبران خسارت در سال 2020 متزلزل کند.

کولی – شرکتی که درآمد ناخالص 1،329،329،000 دلاری خود را در سال 2019 به دست آورد و آن را در رتبه 23 آخرین رتبه بندی Am Law 100 قرار داد – اعلام کرد که ارائه می دهد پاداش ویژه تقدیر به همکاران خود برای تمام زحماتی که کشیده اند در طول زمانهایی که بواسطه همه گیری COVID-19 ایجاد شده است. در آن زمان پاداش شرکت از 2500 دلار تا 7،500 دلار متغیر بود و همکاران از این خبر خوشحال می شدند. سپس ، دیویس پولک درگیر شد و پیشنهاد داد پاداش های ویژه که به طور کامل اعداد کولی را از آب خارج کرد – و بقیه Biglaw به دنبال آن ، مطابق با محدوده جدید 7500 تا 40،000 دلار چپ و راست به عنوان بخشی از پاداش های پایان سال خود بودند.

برای مدتی در آنجا ، به نظر می رسید که کولی قصد دارد همکارانش را معلق بگذارد ، مانند شرکت سکوت کرد در مورد اینکه آیا تفاوت بین پاداش اصلی و پاداش DPW را که به استاندارد بازار رایج تبدیل شده است ، پوشش می دهد.

کولی سرانجام تصمیم گرفت صحبت کند ، و اینک ، همکاران در این شرکت نصب دوم پاداش های ویژه را دریافت می کنند که آنها را به نرخ بازار می رساند. مقیاس جدید پاداش کولی را در زیر بررسی کنید:

همه کسانی که واجد شرایط این پاداش های اضافی تقدیر در کولی هستند ، آنها را در تاریخ 12 فوریه دریافت می کنند.

(برای دیدن یادداشت کامل از کولی به صفحه بعدی بروید.)

همه را بخاطر بسپارید ، ما به توصیه های شما بستگی داریم تا در به روزرسانی های مهم جایزه قرار بگیریم ، بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] مسابقات”). لطفاً در صورت موجود بودن یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و آن را از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلان حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد. ممنون از همه راهنماییتون


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالاتر از قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer