Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

یک روز دیگر ، یک شرکت Biglaw دیگر که اقدامات ریاضتی COVID-19 خود را معکوس می کند.

این بار ، خبر خوب از قانون Taft (قبلاً به عنوان Taft Stettinius & Hollister معروف بود) می رسد. اگر به یاد بیاورید ، در ماه آوریل ، شرکت تصمیم گرفت تساوی شریک را کاهش دهید با 25 درصد ، جبران خسارت کارکنان ، همکاران و وکلای مشاوره را دست نخورده باقی می گذارد. در همان زمان ، این شرکت 1.4 درصد از وكلا و 3.5 درصد از كارمندان خود را اخراج كرد. به ما گفته شده است که شرکای شرکت به جای ترفند از هالووین معافیت دریافت کرده اند ، زیرا همه حقوق آنها در ماه اکتبر به طور کامل برگردانده شد.

این بیانیه ای است که از شرکت دریافت کردیم:

در نتیجه عملکرد تفت ، شرکت 100٪ از حق شریک خود را بازگرداند و یک بار هم که شده مبلغ 25٪ کاهش شریک شریک که قبلاً اعلام شده بود ، به همه شرکا بازپرداخت کرد. برنامه دستمزد کاهش یافته از آوریل تا آگوست ، یعنی فقط 5 ماه ، باقی مانده است و سپس همه مبالغ دستمزد شرکا که قبلاً کاهش یافته بود ، در ماه اکتبر بین شرکا توزیع شد.

شرکا باید بعد از تحمل این بار مالی هیجان زده شوند. تبریک به همه

اگر شرکت یا سازمان شما در حال کاهش حقوق یا ترمیم مجدد برش های قبلی ، بستن درهای خود و یا کاهش ردیف وکلا یا پرسنل خود است ، خواه از طریق اخراج های آزاد ، اخراج های مخفی کاری یا خریدهای داوطلبانه ، لطفاً در این باره اطلاع ندهید. شبکه گسترده ما خبرچینان بخشی از آن است که باعث بالا رفتن قانون می شود. تو می توانی برای ما ایمیل بزنید یا برای ما پیامک کنید (646-820-8477)

اگر می خواهید برای اخطارهای اخراج ATL ثبت نام کنید ، لطفا پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای اخراج ثبت نام کرده اید ، نیازی به هیچ کاری ندارید. ظرف چند دقیقه از اخراج کارگران ، کاهش حقوق و یا اعلامیه های مضمونی که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer