Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

افراد در آرنولد و پورتر قبلاً در مورد مواضع سختگیرانه این شرکت در ساعتهای امسال نگران بودند – آستانه 2000 ساعت در جای خود باقی ماند علیرغم اینکه سال 2020 است ، می دانید که 2020 است. اکنون اعلامیه پاداش پایان سال شرکت اعلام شده است و برای اکثر همکاران ، به نظر می رسد امسال پاداش کامل بازار (پایان سال و ویژه) دریافت نخواهند کرد ، حتی اگر آنها به آن آستانه 2k برسند.

در ایمیلی که دیروز منتشر شد ، شریک مدیر عامل مایکل دانکر شبکه پاداش شرکت را فاش کرد:

نه ، هیچ چیزی از این شبکه جایزه قطع نشده است. علی رغم اینکه شرکت های همکار چند سال کلاس دیگر را در شبکه شرکت می کنند ، در A&P همه به “همکاران ارشد” تبدیل می شوند.

طبق ایمیل از طرف شرکت (در صفحه بعدی به طور کامل موجود است) ، همکاران ارشد پاداش های فردی را در نظر می گیرند که نرخ بازار رایج را در نظر می گیرند. آنها همچنین نشان می دهند که آنها قصد دارند پاداش های کاردانی ارشد “حداکثر” 140،000 دلار اعطا کنند ، که هم پاداش پایان سال و هم ویژه در مقیاس Cravath را به خود اختصاص می دهد. اما همانطور که همیشه در مورد شرکتهای دارای پاداش انفرادی صدق می کند ، هیچ راهی برای پیگیری اینکه چگونه چند درصد از کارمندان ارشد در واقع پاداش های بازار را دریافت می کنند وجود ندارد.

بنابراین ، به نظر می رسد که همکاران ارشد * ممکن است پاداش های بازار را دریافت کنند ، اما در مورد همکاران متوسط ​​یا پایه چه می کنید؟ در شبکه بالا هیچ پاداش خاصی برای آنها ذکر نشده است. اگرچه در این ایمیل ، پاداش های بهره وری برای افرادی که بسیار شلوغ (2400 ساعت مشغول) هستند ذکر شده است که حداکثر 20 درصد پاداش پایه آنها خواهد بود.

سخنگویان شرکت واژه های بسیار تندی درباره این سیستم دارند ، یکی از آنها می گوید:

عدم شفافیت آزار دهنده است و به همین دلیل است که ما همیشه نامزدهای خود را به ویلمر و کاوینگتون از دست می دهیم.

مثل همیشه ، ما در مورد اخبار پاداش به شما وابسته هستیم. لطفاً به محض اینکه یادداشت جایزه شرکت شما منتشر شد ، لطفاً آن را برای ما ایمیل کنید (نوار عنوان: “[Firm Name] پاداش ») یا برای ما پیامک کنید (646-820-8477) لطفاً در صورت موجود بودن یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و آن را از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید در هشدارهای پاداش ATL ثبت نام کنید ، پایین بیایید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان پاداش که منتشر می کنیم ، یک اخطار ایمیل دریافت خواهید کرد.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer