Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

علی رغم همه تحولات صنعت حقوقی (و بقیه کشورهای جهان) در سال 2020 ، اخبار خوبی نیز وجود دارد – که بیشتر به شکل پول است. شرکت های نخبه Biglaw عمدتاً تصمیم گرفته اند که پاداش های ویژه ای – علاوه بر پاداش های سنتی در پایان سال – به رسمیت شناختن کار سخت همکاران در یک دوره به خصوص چالش آور ، به شما اختصاص دهند. اکنون Cozen O’Connor تصمیم گرفته است که وارد عمل شود.

با توجه به رهبری در شرکت ، Cozen O’Connor سال بسیار خوبی را پشت سر گذاشت. و آنها مایلند این خوش شانسی را از طریق ایمیل ارسال شده توسط رهبری ، با رتبه و پرونده شرکت به اشتراک بگذارند (در صفحه بعدی بصورت کامل موجود است):

ما نمی توانیم بیشتر به این واقعیت افتخار کنیم که نیازی به اتخاذ تدابیر ریاضتی که بسیاری از بنگاه ها در کاهش غرامت کارمندان و وکلای آن اتخاذ کرده اند ، نیست. این ثابت می کند که مدل کسب و کار ما برای حفظ درآمد برای محافظت در برابر شرایط پیش بینی نشده در اقتصاد ، روش مطلق درست برای مدیریت یک شرکت حقوقی است. مطمئناً هیچ کس نمی توانست پیش بینی کند که یک بیماری همه گیر مقاومت صنعت حقوقی را آزمایش می کند ، اما هر اتفاقی که رخ دهد ، قدرت مالی ما ما را از سایر همسالان جدا می کند.

مقیاس پاداش در Cozen به شرح زیر است:

همانطور که مشاهده می کنید همکاران سال اول در مقیاس Cozen کمی بهتر عمل می کنند (نرخ بازار برای آنها 7،500 دلار است). کلاس 2018 همان نرخ بازار است. اما با کلاس 2017 ، همکاران در مقایسه با تعداد بازار از دست می روند. و ما در مورد تغییر برآمدگی صحبت نمی کنیم – تفاوت برای کاردانی سطح متوسط ​​تا کارشناسی ارشد بسته به سال کلاس 10 تا 20 هزار دلار است.

اما پاداش های ویژه کوچکتر از پاداش های ویژه و WAY بهتر از اقدامات ریاضتی هستند.

لطفاً در مورد اخبار پاداش در سایر شرکتها به ما کمک کنید تا به شما کمک کنیم. لطفاً به محض اینکه یادداشت جایزه شرکت شما منتشر شد ، لطفاً آن را برای ما ایمیل کنید (نوار عنوان: “[Firm Name] پاداش ») یا برای ما پیامک کنید (646-820-8477) لطفاً در صورت موجود بودن یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و آن را از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید در هشدارهای پاداش ATL ثبت نام کنید ، پایین بیایید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر و او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer