Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

همین ماه گذشته، بیل استوئری ، مدیر عامل دورسی ، اعلام كرد كه همكاران سطح متوسط ​​مینیاپولیس ، سالت لیك سیتی ، سیاتل و دنور بین 10 تا 15 هزار دلار درآمد دارند. هرچند که برای آنها خوب بود ، اما همکاران در بازارهای بزرگ را بدون هیچ کاری ترک کرد و کاملاً از مقیاس DPW خارج شد.

اما زندگی در بیگلاو سریع به سراغت می آید.

بعد از Faegre Drinker Biddle اعلام کرد افزایش خود را دارند (گرچه زیر استاندارد بازار برای کاردانی ارشد تا ارشد) دورسی… احساس کرد که باید پاسخ دهند. اما به جای اینکه فقط به همکاران اجازه بدهیم که تعجب کنند چون بوروکراسی شرکت Biglaw با واکنشی نسبت به این رقابت روبرو شد ، این شرکت همکاران خود را در بحث گنجانده است.

در ایمیل دیگری به همکاران (در صفحه بعدی بصورت کامل موجود است) ، استویری نشان می دهد که بله ، شرکت احتمالاً به افزایش بازار برای جبران خسارت خود پاسخ خواهد داد. اما جزئیات در حال حاضر در سنگ تنظیم نشده اند: ساعت مورد نیاز چیست؟ برنامه جایزه چه شکلی است؟ قفل قفل است؟ چه ساعاتی (pro bono ، D&I و غیره) در محاسبه لحاظ می شود؟ بنابراین ، شرکت میزبان یک تالار شهر خواهد بود تا همکاران در ترسیم آینده شرکت (جبران خسارت) درگیر شوند.

بیگلاو به دلیل گشودگی و شفافیت شهرت ندارد. چه خوب است که شرکت در حال گام برداشتن در این راستا است (و اینکه احتمالاً به همکاران خود برای راه اندازی مجدد کمک می کند).

به یاد داشته باشید ، ما به نکات شما بستگی داریم تا در راس این موارد قرار بگیریم. بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) یا برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] بزرگ می کند »). لطفاً در صورت موجود بودن این یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس گرفته و از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلان حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


کاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون است ، میزبان پادکست Jabot، و میزبان مشترک مثل یک وکیل فکر می کنم. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer