Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

همانطور که بالاتر از قانون است نوشته شده در بسیاری از موارد در گذشته ، جبران خسارت برای مشاور Biglaw کمی احمقانه است. در برخی از شرکتها ، مشاوران تماشا می کنند که همکاران ارشد آنها در غرامت کلی به آنها ضربه می زنند. در حالی که سایر شرکت ها به مشاوران ویژه با بالاترین سطح پاداش پاداش می دهند ، یا نوعی پاداش شخصی خارج از شبکه متناسب با سطح تجربه ارائه می دهند. و بسیاری دیگر کاملاً از بازی پاداش بزرگ خارج می شوند.

فلفل Troutman تازه ادغام شده تصمیم گرفت افراد ارشد خود را به دار آویخته نگذارد. شرکت قبلا اعلام شده بود پاداش ویژه (و افزایش) برای همکاران. جدیدترین اعلامیه آنها بر غرامت وکلای ارشد و مشاوران متمرکز است.

از آنجا که سال 2021 بسیار غیرمعمول است-حداقل تا آنجا که غرامت وکالت پیش می رود-تروتمن پپر تصمیم گرفت پاداش های یک بار برای وکلا و مشاوران ارشد اعلام کند. اما این اعداد بر اساس آنچه شرکت جمع آوری می کند:

و بله ، پاداش ها همیشه خوب هستند ، اما این بدان معنا نیست که افراد خوشحال هستند ، همانطور که یک راهنما می گوید:

آنها مجدداً تصمیم می گیرند حقوق وکالت را تعدیل نکنند ، در عوض یک ساختار پاداش “ویژه” یک بار استفاده می کنند که حداکثر 4000 دلار کمتر (و دو ماه دیرتر پرداخت می شود) از آنچه که همکاران سال هفتم بابت صورتحساب 1950 ساعت دریافت می کنند (از جمله 100 ساعت حرفه ای Bono) بدون نیاز به جمع آوری.

لازم به ذکر است که در یادداشت شرکت (به طور کامل در صفحه بعد موجود است) ، مبالغ پاداش به عنوان “حداقل” عدد مشخص می شود. این شرکت همچنین پیش بینی می کند که “اکثریت قابل توجهی” از مشاوران و وکلای ارشد برای آنها واجد شرایط هستند و “بسیاری” مبالغ بالاتری را بر اساس دلارهای جمع آوری شده و سایر معیارهای اختیاری دریافت خواهند کرد.

لطفاً در مورد اخبار پاداش در سایر شرکت ها به ما کمک کنید. لطفاً به محض انتشار یادداشت پاداش شرکت شما آن را برای ما ایمیل کنید (نوار عنوان: “[Firm Name] پاداش ”) یا به ما پیام دهید (646-820-8477). لطفاً در صورت موجود بودن یادداشت را درج کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را ارسال کنید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و آن را از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید در هشدارهای پاداش ATL ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای پاداش ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام هیچ کاری ندارید. در عرض چند دقیقه پس از هر اعلامیه پاداشی که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


کاترین روبینو ، ویراستار ارشد در فوق قانون ، میزبان پادکست Jabot، و میزبان مشترک مانند یک وکیل فکر کنید. راهنمای ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفاً با او ارتباط برقرار کنید. با خیال راحت ایمیل بزنید او با هر گونه راهنمایی ، س questionsال یا نظر ، و او را در توییتر دنبال کنید (@Kathryn1)

آدرس ایمیل خود را برای ثبت نام در هشدارهای افزایش پاداش و حقوق ATL وارد کنید.

logo-footer