Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

سال تقریباً به پایان رسیده است و با توجه به اینکه شرکت های Biglaw مشتاقانه منتظر گذاشتن سال 2020 در آینه عقب هستند ، آنها اعلامیه های پاداش را رها کرده اند تا به همکاران خود یادآوری کنند که کار سخت از طریق یک بیماری همه گیر که شامل تدابیر ریاضت اقتصادی مانند کاهش حقوق است ، به آنها اجازه می دهد تا برخی از مزایا را نیز بدست آورند. .

ماه گذشته ، Stoel Rives – شرکتی که در آخرین رتبه بندی Am Law 200 با 236،541،000 دلار درآمد ناخالص در سال 2019 در جایگاه 132 قرار گرفت – نه تنها اعلام کرد که این شرکت با جبران خسارت پایه وکلای خود را به صورت عقب گردانه بازیابی می کند ، بلکه این پاداشها در راه بودند، و استخرهای جایزه 2020 که بزرگتر از سال گذشته بوده اند ، دست نخورده باقی خواهند ماند. (اگر به یاد بیاورید ، در ماه آوریل ، این شرکت تصمیم به اجرای آن گرفت پاداش فقط با اختیار به جای پاداشهای ساعتی.) این پاداش ها هفته گذشته پرداخت شد ، اما اکنون این شرکت حتی خبرهای بیشتری برای وکلا و کارمندان خود دارد: پاداش های بیشتر! در اینجا یادداشتی وجود دارد که در Stoel Rives برای همه ارسال شده است:

با نزدیک شدن به پایان سال ، ما انتظار داریم که شرکت سال را به دلیل سخت کوشی و پشتکار وکلا و کارکنان پشتیبانی در سراسر بستر ملی ما ، با قدرت به پایان برساند. برای نشان دادن قدردانی ما ، کمیته اجرایی علاوه بر پاداش عملکردی که قبلاً به وکلای غیر شریک و کارمندان پرداخت می شود ، یک جایزه مکمل ویژه COVID را نیز تصویب کرده است. برای همکاران ، مشاوران و وکلای دادگستری این امر منجر به افزایش تقریبی 25٪ پاداش کلی آنها خواهد شد. علاوه بر این ، کمیته اجرایی برای هر وکیل غیر شریک و هر عضو هیات مدیره شرکت ، جایزه ویژه پایان سال 2020 1000 دلار را تصویب کرده است.

به همه اعضای شرکت تبریک می گویم. Stoel Rives نه تنها توانست بدترین وضعیت را بدهد ، بلکه اکنون موفقیت های خود را با کارمندانش به اشتراک می گذارد.

همه را بخاطر بسپارید ، ما به نکات شما بستگی داریم تا از مهمترین به روزرسانیهای جایزه با خبر شویم ، بنابراین در صورت مطابقت شرکت ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] مسابقات”). لطفاً در صورت موجود بودن یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و آن را از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار مورد استفاده ما برای اعلام حقوق و دستمزد است) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد. ممنون از همه راهنماییتون


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالاتر از قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer