Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

هرکسی که مدتی را در بیگلاو گذرانده است می داند که ایجاد یک شرکت موفق به کارهایی فراتر از همکاران نیاز دارد. یک زیرساخت کامل در Biglaw وجود دارد ، اگرچه گاهی اوقات ، با همه هیجانات مرتبط با کاردانی ، فراموش کردن آن آسان است.

شرکتی که همه افراد خود را فراموش نکرده Sheppard Mullin است. این شرکت اخیراً یک جایزه شناسایی برای وکلای کارکنان و مشاوران ویژه اعلام کرده است. این پاداش معادل 8 درصد حقوق سالانه آنها و قابل پرداخت در ماه نوامبر خواهد بود.

بیایید امیدوار باشیم که این روند به همان اندازه که همکاران افزایش می یابد ، یک روند بزرگ شود.

شما می توانید یادداشت کامل در صفحه بعدی.

همه را بخاطر بسپارید ، ما به نکات شما بستگی داریم تا در راس این موارد باشیم. بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) یا برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] بزرگ می کند »). لطفاً در صورت موجود بودن این یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس گرفته و از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلان حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


کاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer