Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

بله ، بله ، من می دانم – ساعات قابل پرداخت برای شرکت های Biglaw بسیار مهم است. به هر حال این که چگونه پول خود را کسب می کنند این است. با این حال ، در بیشتر موارد ، افزایش حقوق کاردانی که بیگلاو را فراگرفته است ، بدون اشاره به یک ساعت مشخص قابل پرداخت ساعت ، در سراسر کشور بوده است.

Haynes و Boone ، شرکتی که سال گذشته 430،200،000 دلار درآمد ناخالص کسب کرد و در 93 امین قانون 100 قرار گرفت ، افزایش زیر را برای همکاران اعلام کرد:

اما یک گرفتاری وجود دارد – همکاران فقط در صورت دریافت 1800 ساعت (با حداکثر 100 ساعت کار اضافی برای این تعداد) در 12 ماه قبل از 30 ژوئن 2021 ، این افزایش ها را دریافت می کنند (کلاس 2020 از این شرایط مستثنی است ) در صورت رسیدن به هدف ساعات قابل پرداخت تا پایان سال ، افراد فرصتی برای دریافت هزینه پرداختی خواهند داشت.

طبق گفته این شرکت ، این کار * اکثر * همکاران را در خسارت بازار قرار می دهد. شما می توانید یادداشت کامل در صفحه بعدی.

همه را بخاطر بسپارید ، ما به نکات شما بستگی داریم تا در راس این موارد باشیم. بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) یا برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] بزرگ می کند »). لطفاً در صورت موجود بودن این یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس گرفته و از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلان حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


کاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer