Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

شرکت های Biglaw همچنان برای افزایش حقوق در تلاش حماسی برای تأمین برخی از استعدادهای جانبی که در این بازار کار قانونی فوق العاده داغ وجود دارد ، به رقابت می پردازند ، اما متأسفانه ، هر شرکت در حال افزایش همکاران خود تا مقیاس دیویس پولک نیست و هر شرکت از آنها استفاده نمی کند مقیاس حقوق و دستمزد آرنت فاکس یکی از این شرکت هاست.

آرنت فاکس با درآمد ناخالص 333،600،000 دلار در سال 2020 ، در آخرین رتبه بندی Am Law 100 در رتبه 107 قرار گرفت. در اوج همه گیری ، تقریباً همه افراد در این شرکت مقداری استفاده کردند تعداد دستمزد بسیار بزرگ، از 25٪ برای همکاران و کارکنان تا 60٪ کاهش توزیع سهام برای شرکا. اما اکنون ، در مورد آنچه که می سازند ، ثروت همکاران در حال تغییر است.

از آنچه ما می فهمیم ، این شرکت اخیراً “تعدیل بازار” برای حقوق همکاران سال دوم تا نهم را اعلام کرده است و منابع به ما می گویند که “ایمیل مبهم” به نظر می رسد هر گونه افزایش شخصی است. حتی اگر این شرکت با مقیاس درخشان حقوق جدید دیویس پولک مطابقت نداشته باشد ، افراد داخلی Arent Fox به ما می گویند که آخرین باری که شرکت حقوق خود را افزایش داده است ، مردم حدود 15000 دلار حقوق بیشتری دریافت کرده اند. این چیزی است که یک نکته سنج از شرکت گفته است:

فهمیدم که Arent Fox مطابقت ندارد ، اما بعد از منفی زیادی در پی کاهش حقوق و دستمزد در طی COVID ، من واقعاً از این حرکت مشارکت کردم. و ژست توخالی هم نبود. من به طور کلی از افزایش دریافتی من راضی هستم – هنوز پنج رقم بود. من نمی خواهم فاش کنم که افزایش من چقدر بوده است ، اما حداقل برای سال خودم به مقیاس Cravath نزدیکتر هستم.

اما متاسفم ، سالهای اول – طبق گفته شرکت ، “در حال حاضر” 190،000 دلار نگه دارید. این روش جالبی است که فقط در عرض چند هفته می توانید وارد فصل جذب نیرو در دانشگاه شوید. بیایید ببینیم که چگونه برای شرکت کار می کند.

در خبرهای دیگر ، آرنت فاکس در حال ارائه تنظیمات بزرگی برای پاداش های بهره وری خود است که اکنون برای کسانی که حداقل 1950 ساعت در سال جاری را می گیرند ، از 15000 تا 75000 دلار خواهد بود. به نظر می رسد منابع در این مورد کاملاً پمپاژ شده اند.

تبریک به همه در شرکت!

(برای دیدن یادداشت Arent Fox به صفحه بعد بروید.)

ما برای ماندگاری در این موارد به نکات شما بستگی داریم. بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) یا برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] مسابقات”). لطفاً در صورت موجود بودن این یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس گرفته و از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلام حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer