Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

534195218

(تصویر از طریق گتی ایماژ)

این شرکت های Biglaw مطمئناً می دانند که چگونه می خواهند سریع حرکت کنند! فقط چند ساعت پس از آنکه دیویس پولک با افزایش بیش از میزان افزایش Milbank که روز گذشته اعلام شده بود ، بازی حقوق و دستمزد را تغییر داد ، ما در حال دریافت تعداد زیادی از شرکت ها هستیم که با این مقیاس جدید و بهبود یافته جبران خسارت مطابقت دارند.

آخرین سازمانی که با مقیاس دیویس پولک مطابقت دارد ، کسی نیست جز Proskauer Rose. امروز بعد از ظهر ، این شرکت اعلام کرد که آنها نیز از اول جولای در ابتدای بازار به همکاران خود پرداخت خواهند کرد.

مقیاس جدید جبران پایه کاردانی در شرکت به شرح زیر است:

شما می توانید شرکت را بخوانید اطلاعیه کامل در صفحه بعدی

Proskauer ، از نظر تاریخی ، در مورد جبران خسارت به سرعت عمل می کند – آنها در اولین جنگ های جبران خسارت 2018 بودند. خوب است که ببینیم شرکت در حال پیروی از این سنت است.

همه را بخاطر بسپارید ، ما به نکات شما بستگی داریم تا در بالای این موارد باقی بمانیم. بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) یا برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] بزرگ می کند »). لطفاً در صورت موجود بودن این یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس گرفته و از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلان حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


کاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer