Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اخبار جبران بیشتر از افراد خوب در تازه ادغام شده فلفل تروتمن: تازه از این خبر خبر دهید مشاور پاداش می بیند خبرهای خوبی برای حقوق کارکنان می آید.

شرکت قبلا اعلام شده بود پاداش های ویژه (و افزایش) برای همکاران ، اما قبل از مجموعه افزایش Milbank/Davis Polk که آنها را از استاندارد بازار عقب می اندازد. اما نگران نباشید ، آنها اکنون به استاندارد جدید Biglaw در زمینه جبران خسارت دست یافته اند – حداقل برای بازارهای بزرگ.

شبکه حقوق و دستمزد شرکت اکنون به این شکل است:

یادداشت کامل شرکت این است در صفحه بعدی موجود است

لطفاً در مورد اخبار پاداش در سایر شرکت ها به ما کمک کنید. لطفاً به محض انتشار یادداشت پاداش شرکت شما آن را برای ما ایمیل کنید (نوار عنوان: “[Firm Name] پاداش ”) یا به ما پیام دهید (646-820-8477). لطفاً در صورت موجود بودن یادداشت را درج کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را ارسال کنید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و آن را از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای پاداش ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام هیچ کاری ندارید. در عرض چند دقیقه پس از هر اعلامیه پاداشی که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


کاترین روبینو ، ویراستار ارشد در فوق قانون ، میزبان پادکست Jabot، و میزبان مشترک مانند یک وکیل فکر کنید. راهنمای ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفاً با او ارتباط برقرار کنید. با خیال راحت ایمیل بزنید او با هر گونه راهنمایی ، س questionsال یا نظر ، و او را در توییتر دنبال کنید (@Kathryn1)

آدرس ایمیل خود را برای ثبت نام در هشدارهای افزایش پاداش و حقوق ATL وارد کنید.

logo-footer