Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

امسال ، فصل پاداش Biglaw به طور کلی از دو م componentsلفه تشکیل شده است – پاداش سنتی پایان سال و پاداش های ویژه ای که به پاس قدردانی از زحمات همکاران در این زمان به خصوص چالش برانگیز ، به آنها تعلق می گیرد. و اگر کل پاداش ها به آن تعداد ترکیبی اضافه نشوند ، خوب یک شرکت زیر بازار است.

در Alston & Bird ، پاداش پایان سال به صورت شخصی و با ساعت و نه سال کلاس مرتبط است ، مانند اکثر شرکت های Biglaw. اما حتی فراتر از این موضوع ، خبرچینان شرکت گزارش می دهند که پاداش فقط پول پایان سال است و هیچ پول ویژه ای ندارد. و خودی ها عصبانی هستند. به برخی از نظراتی که می گیریم نگاهی بیندازید:

در یک تصمیم بسیار کوته بینانه و علی رغم اطمینان مداوم به اینکه شرکت در طی همه گیری همه جانبه عملکرد خوبی داشته است ، Alston & Bird از مطابقت با پاداش های ویژه COVID سر باز زد. همکاران به طور قابل قبولی شرم آور هستند و من شایعاتی را در مورد افرادی که قبلاً فرصت های دیگری را جستجو کرده اند شنیده ام.

رسمی اعلامیه های پاداش آلستون و پرنده. جایزه ویژه 2020 نیست. مقیاس پاداش ساعتها همان سالهای گذشته است (مربوط به کلاس نیست).

این حرف در سراسر شرکت وجود دارد که علی رغم آستانه های بالای پاداش برای به دست آوردن بازار نیویورک (2150 با حداکثر 150 ساعت پاداش حرفه ای) ، هیچ کس جایزه خوبی دریافت نکرده است. هیچ توضیحی داده نشده است ، اما به همکاران گفته شده است که این شرکت یکی از بهترین سالهای خود را دارد. هیچکس خوشحال نیست

بدون شنیدن مکرراً در مورد چگونگی یک سال باورنکردنی شرکت ، هیچ پاداش ناخواسته ای دریافت نمی کنید. خیلی خیلی عصبانی

بدون پاداش مشکوک در Alston & Bird. I. من در محدوده 2200-2400 صورتحساب صادر کردم و حتی چیزی بالاتر از بازار عادی دریافت نکردم. دارم بخورم

جایزه ویژه 2020 نیست.

پاداش عادی هنوز به ساعت وابسته است ، نه به کلاس. ردیف چند ساعته همان چندین سال گذشته. به طور چشمگیری زیر بازار NYC.

برای 2400+ ساعت بسیار ناامید کننده است.

اوف این بوی بد می دهد که این همه برای شرکت صورتحساب می دهد و احساس می کند که قدردانی نمی شود.

لطفاً در مورد اخبار پاداش در سایر شرکتها به ما کمک کنید تا به شما کمک کنیم. لطفاً به محض اینکه یادداشت جایزه شرکت شما منتشر شد ، لطفاً آن را برای ما ایمیل کنید (نوار عنوان: “[Firm Name] پاداش ») یا برای ما پیامک کنید (646-820-8477) لطفاً در صورت موجود بودن یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و آن را از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL ثبت نام کنید ، پایین بیایید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer