Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اگر یک همکار باشید که مورد اصلی دوشنبه ها را داشته باشید ، هیچ چیزی نمی تواند انگیزه شما را افزایش دهد مانند اعلامیه ای که نه تنها شرکت شما حقوق را برای همه همکاران افزایش می دهد بلکه پاداش های ویژه را نیز از آن خود می کند. (برای بعضی ها)

کسوویتس بنسون تورس در سال 2020 با گرفتن وام PPP (وام شرکت) هنوز فاش نشده است اگر بخشیده شود) ، اما سال را با درآمد ناخالص 219،396،000 دلار به پایان رساند و آن را در رتبه 142 در آخرین رتبه بندی Am Law 100 قرار داد. این شرکت در حال حاضر قصد دارد برای دریافت پاداش های ویژه و افزایش متناسب حقوق ، به شرکت های همکار بپیوندد.

طبق یادداشتی که اوایل امروز ارسال شد ، کاسوویتس به مقیاس حقوق و دستمزد شرکت های ملی می رود و این یک مسابقه دیویس پولک است. آنچه در این شرکت به نظر می رسد در اینجا است:

این شرکت همچنین برای پاداش های ویژه با مقیاس دیویس پولک مطابقت خواهد داشت ، از 12،000 دلار برای کلاس 2020 تا 64،000 دلار برای کلاس 2014 و بالاتر (به علاوه مشاور). این پاداش ها در دو قسمت (یکی در سپتامبر 2021 و دیگری در ژانویه 2022) قابل پرداخت خواهند بود و اعمال می شوند فقط به وکلای نیویورک.

تا آنجا که به ما مربوط می شود ، همیشه در مورد مسائل جبران خسارت همیشه دیرتر از هرگز بهتر است. تبریک به همه در شرکت!

(برای دیدن یادداشت Kasowitz Benson Torres به صفحه بعدی بروید.)

ما برای ماندگاری در این موارد به نکات شما بستگی داریم. بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) یا برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] مسابقات”). لطفاً در صورت موجود بودن این یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس گرفته و از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلان حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer