Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

با جایزه های تقدیر COVID-19 Biglaw ، آسان است فکر کنیم صنعت حقوقی از تلاطم اقتصادی سال گذشته آسیب ندیده است. و گرچه مطمئناً درست است که با تعادل ، صنعت حقوقی بهتر از اکثر کارها را انجام داده است ، اما همه این آفتاب و رنگین کمان نیست.

در واقع ، بسیاری از افراد در صنعت حقوقی شغل خود را از دست دادند در طی همه گیر شدن همه گیر. یک شرکت که اخراج برای اخراج آنها – نه تنها اخراج کارمندان ، بلکه افراد وابسته نیز – Saul Ewing Arnstein & Lehr است. ادغام سال 2017 Saul Ewing و Arnstein & Lehr را گرد هم آورد تا Saul Ewing Arnstein & Lehr را به نام واضح ایجاد کند و به نظر می رسد این شرکت برای رشد آماده است و در رده پانزدهم قرار دارد رتبه بندی خرک از معتبرترین شرکتهای میانه آتلانتیک ، و رتبه 131 در قانون 200 Am 2020 پس از درآمد ناخالص 239،077،000 دلار در سال 2019.

اما بالاتر از قانون آموخته است که آشفتگی COVID-19 با اخراج کارگران در این شرکت پایان نیافته است. به گفته راهنمایان ، این شرکت به دانشجویان حقوق علاقه مند به برنامه تابستانی 2021 خود اعلام کرده است که آنها از یک برنامه میزبانی نخواهند کرد. از ایمیلی که دانشجویان دریافت می کنند (در صفحه بعدی بصورت کامل موجود است):

متأسفانه ، با توجه به ماهیت نامشخص اطراف بیماری همه گیر COVID-19 ، این شرکت تصمیم دشواری را برای عدم برگزاری یک برنامه تابستانی 2021 گرفته است. این شرکت همچنان به استخدام دانشجویان عالی حقوق مانند خود متعهد است و امیدواریم که در آینده همچنان در ارتباط باشید و دوباره درخواست دهید.

به یاد داشته باشید مصاحبه های دانشگاه در بیشتر دانشکده های حقوق بوده است از پاییز تا ژانویه تحت فشار قرار گرفت امسال (دوباره به دلیل COVID). بنابراین در حالی که Saul Ewing اولین کسی است که با برنامه تابستانی 2021 خود شنیده ایم (2020 نمایش خاص خود را نشان می دهد) ، چه کسی می داند قبل از پایان چرخه چه خواهیم دید.

ما برای درخواست نظر در مورد برنامه تابستانی 2021 خود با شرکت تماس گرفتیم و نماینده ای این اظهارات را ارائه داد:

درست نیست که ما برنامه خود را “لغو” کردیم. ما به دلیل تمایل به ادغام کامل سایر وکلای جدید در کلاس های 2019 و 2020 و مشکلات ذاتی اجرای نوع برنامه ای که می خواهیم به صورت مجازی ، ما برنامه ای برای برگزاری یک برنامه تابستانی در نظر نگرفته بودیم. این تصمیم کمتر تحت تأثیر “تلاطم اقتصادی” و بیشتر ناشی از تمایل واقعی به تمرکز بر وکلای جدید ما ، از جمله آنهایی که سال اول پاییز خواهند بود ، و جلوگیری از یک برنامه تابستانی که به هیچ وجه م effectiveثرتر از برنامه سنتی ما نیست. برنامه به دلیل محیط از راه دور. ما کاملا انتظار داریم که در سال 2022 به برنامه کامل عادی خود برگردیم.

اگر شرکت یا سازمان شما برنامه تابستانی آنها را قطع می کند ، دستمزد می گیرد ، درهای آن را می بندد ، یا حقوق وکلای یا پرسنل خود را کاهش می دهد ، خواه از طریق اخراج های آزاد ، اخراج های مخفیانه یا خریدهای داوطلبانه ، لطفاً در این باره اطلاع ندهید. شبکه گسترده ما خبرچینان بخشی از آن است که باعث بالا رفتن قانون می شود. تو می توانی برای ما ایمیل بزنید یا برای ما پیامک کنید (646-820-8477)


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر و او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer