Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در بهار گذشته ، قبل از اینکه دیویس پولک با مقیاس شروع با شکوه 205 هزار دلاری خود وارد صحنه شود ، شرکت های زیادی حقوق و دستیارهای خود را در پی حرکت DLA Piper به مقیاس ملی پرداخت (مقیاس حقوق و دستمزد 190K دلار قبلی) برای کلیه دفاتر خود. به آرامی اما مطمئناً ، شرکت های دیگر نیز قدم های DLA را دنبال کردند: اولین بار آمد آلستون و پرنده، سپس آمد King & Spalding، و سوم در صف بود قانون تفت (شرکتی که پیش از ادغام با بریگز و مورگان با نام Taft Stettinius & Hollister شناخته می شد).

با دستمزد هایی که حتی بیشتر از ماه آوریل بود ، زمانی که شرکت اقدام خود را آغاز کرد ، تفت تصمیم گرفته است که حقوق را دوباره افزایش دهد. از آنجا که اولین مجموعه افزایش های شرکت تا اول ژوئیه م’tثر نبود ، مدیریت قصد دارد قبل از تصویب ساختار جدید حقوق آن ، که از اول اکتبر قابل اجرا است ، به آنها اجازه دهد برای مدت کوتاهی مارینیت کنند.

  • شیکاگو: از 190،000 تا 195،000 $
  • سینسیناتی ، کلمبوس و دیتون: از 135،000 تا 140،000 $
  • کلیولند و ایندیاناپولیس: از 145،000 تا 150،000 $
  • مینیاپولیس: از 150،000 تا 180،000 $

توجه داشته باشید که گرچه همه این حقوق اولیه با مقیاس دیویس پولک مطابقت ندارند ، اما این دست انداز برای همکاران مینیاپولیس واقعاً یک مشت است.

با توجه به الف بیانیه مطبوعاتی، شرکت علاوه بر افزایش برای وکلای سال اول ، “افزایش متناوب حقوق و دستمزد برای کلیه همکاران در سراسر شرکت ، همراه با یک برنامه پاداش مبتنی بر انگیزه برای شرکت های بزرگ برای پاداش کمک های عینی و نامشهود” به تفت. “

ممکن است با حقوق اصلی بازار مطابقت نداشته باشد ، اما پول بیشتر پول بیشتری است ، بنابراین به همه همکاران شرکت تبریک می گویم.

ما برای ماندگاری در این موارد به نکات شما بستگی داریم. بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) یا برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] مسابقات”). لطفاً در صورت موجود بودن این یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس گرفته و از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلام حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer