Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

این چیزی است که ما می دانیم: همکار بازار جانبی آتش است، بیگلاو در حال تلاش است جوایز ویژه ای برای نگه داشتن همکارانی که دارند در حالی که به طور همزمان فریب محصولات جدید را می بخشد ، و شرکت های نخبه Biglaw نیز هستند افزایش حقوق برای همکاران با توجه به این حقایق ، فقط منطقی است که افزایش به عنوان بخشی از نبرد برای استعداد حقوقی در بیگلاو موج می زند.

این همه آن چیزی است که رهبری در Sheppard Mullin می داند. حتی در یادداشت شرکت مبنی بر افزایش کاردانی به صراحت تأیید شده است: “رقابت در جذب و حفظ همکاران با استعداد بخش مهمی از [providing value and service to our clients] تلاش کنید. ” بنابراین ، از اول ژوئیه ، مقیاس زیر همان چیزی است که وابستگان ایجاد می کنند.

شما می توانید یادداشت کامل در صفحه بعدی.

همه را بخاطر بسپارید ، ما به نکات شما بستگی داریم تا در بالای این موارد باقی بمانیم. بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) یا برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] بزرگ می کند »). لطفاً در صورت موجود بودن این یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و آن را از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلام حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


کاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer