Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

گوش دهید ، در پایان روز ، هر افزایش از عدم افزایش بهتر است. و گرچه همکاران ممکن است با شنیدن 205،000 دلار روز پرداخت برای همتایان خود دچار حسادت شوند ، اما هنوز محلی برای شرکت های Biglaw وجود دارد که نمی توانند جبران خسارت های بزرگ را کنند.

شرکت اسنل و ویلمر ، با 283 میلیون و 500 هزار دلار درآمد ناخالص سال گذشته ، در رتبه 115 در AmLaw 200 قرار گرفت ، اعلام کرد افزایش این هفته. اما آنها به اندازه سایر شرکتهای Biglaw بخشنده نیستند. اعلام شده در سالن اجتماعات کاردانی ، افزایش حقوق و دستمزد بسته به مکان متفاوت خواهد بود. به گفته راهنمایان شرکت ، همکاران سال اول در مقیاس زیر و از 4 ژوئیه فعال خواهند شد:

LA / OC / SD / DC: 190 هزار دلار
دنور / PHX / SLC: 150 دلار
LV / پورتلند: 145 هزار دلار
رینو / توسان: 135 دلار

در مورد همه غیر از همکاران سال اول ، این یک جعبه سیاه است.

رئیس هیئت مدیره مت فیینی در زمان تالار گفت که رهبران گروه های تمرینی با همکاران تماس می گیرند تا حقوق جدید خود را اعلام کنند. و افزایش حقوق و دستمزد جدید در طول سالهای کلاس یکنواخت نخواهد بود ، به این معنی که واریانس (بالا یا پایین) در افزایش وجود دارد.

اگرچه این مقیاس 205،000 دلاری نیست که به عنوان یک استاندارد جدید مطرح شده است ، اما به نظر می رسد که افراد داخلی خوشحال هستند که شرکت پاسخگوی بازار است:

مدتها بود که این مورد به تأخیر افتاده بود و گرچه با مقیاس DP مطابقت نداشت ، اما ترک کار برای همکاران راحت تر خواهد کرد.

تبریک می گویم به هر آنچه که افزایش یافته است!

و به یاد داشته باشید ، ما به نکات شما بستگی داریم تا در بالای این موارد باقی بمانیم. بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) یا برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] بزرگ می کند »). لطفاً در صورت موجود بودن این یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس گرفته و از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلان حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


کاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. با خیال راحت ایمیل بزنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer