Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

ما هنوز با افزایش حقوق کاردانی کاملاً به پایان نرسیده ایم! آخرین شرکتی که اعلام افزایش می کند ، غیر از شرکت شماره 26 Biglaw (طبق قانون آم) نیست – رید اسمیت. این شرکت سال گذشته 1،310،596،000 دلار درآمد ناخالص کسب کرد و به نظر می رسد آنها از تقسیم ثروت راضی هستند!

رید اسمیت امروز اعلام کرد که آنها در حال جابجایی به استاندارد 205،000 دلاری برای جبران خسارت همکاران هستند. این حرکت بخشی از بازسازی گسترده حقوق و دستمزد است که پایان اختلافات منطقه ای در جبران خسارت را نشان می دهد ، که به گفته شرکت ، منعکس کننده نحوه کار در شرکت است.

چرا تو میگی؟ این همه چیز در مورد استخدام ، احمقانه است.

سندی توماس ، شریک جهانی مدیریت رید اسمیت ، گفت: “فرهنگ و ارزشهای اصلی ما برای کسانی که ما به عنوان وکیل و یک شرکت هستیم مهم است.” “استراتژی تجاری 2024 ما بر تعالی و تأثیرگذاری متمرکز است و استخدام بهترین استعدادهای موجود برای تحقق وعده ما در زمینه ارائه خدمات حقوقی درجه یک به مشتریان بسیار حیاتی است.”

پیامی که توسط کیسی رایان ، رئیس جهانی کارکنان حقوقی تقویت شد:

“ما در تجارت استعداد ، خالص و ساده هستیم. ما متعهد به جذب بهترین استعدادها و کمک به مردم خود برای ایجاد حرفه خود در رید اسمیت هستیم. ما می دانیم که اینگونه است که قدرت رقابت خود را در بازار حفظ می کنیم. ما همچنین می دانیم که کیفیت زندگی برای همکاران ما فراتر از دستمزد است. از طریق Associate Life ، ما یک رویکرد جامع در زندگی در Reed Smith داریم و یک تجربه کلی ایجاد می کنیم که برای همکارانمان مفید باشد. “

به همه همکاران به خاطر بزرگ تر کردنشان تبریک می گویم!

همه را بخاطر بسپارید ، ما به نکات شما بستگی داریم تا در بالای این موارد باقی بمانیم. بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) یا برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] بزرگ می کند »). لطفاً در صورت موجود بودن این یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس گرفته و از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلام حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


کاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون ، مجری برنامه پادکست Jabot، و میزبان مشترک مثل یک وکیل فکر می کنم. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer