Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

به لطف بحران ویروس کرونا ، شرکت های بیگلاو در سراسر کشور به دلیل احتیاط فراوان ، تاریخ شروع کارمندان ورودی خود را به تأخیر انداختند. اگرچه درست است که چند شرکت همکاران سال اول خود را در پاییز امسال آغاز کردند ، اما بقیه ترجیح داده اند خون جدید خود را در ژانویه 2021 یا حدود آن وارد کنند. اما اکنون ، ما می شنویم که برخی از همکاران سال اول حتی بعد از آن

کدام شرکت Biglaw برخی از همکاران ورودی خود را به ژوئن 2021 منتقل خواهد کرد؟

منابع به ما گفته اند که شیف هاردین – شرکتی که در سال 2019 186،437،000 دلار درآمد ناخالص داشته است و در رتبه 158 آماری Am 200 200 قرار دارد – اخیراً این تصمیم را گرفت اگر به یاد بیاورید ، این شرکت برخی از موارد را تأسیس کرد بزرگترین کاهش حقوق کاردانی ما در زمان اوج گیری همه گیری شنیده بودیم ، با وکلای خاصی در مناطق عملی 50٪ ضربه شگفت آور داشت. شرکت آن کاهش غرامت را بازگرداند و تمام کارمندان خود را تا پایان دسامبر کامل خواهد کرد ، اما این تاخیرهای تاریخ شروع برای همکاران سال اول ، یک معضل جدید در راه است.

ما برای توضیح با این شرکت تماس گرفتیم و این اظهارات را از سخنگوی دریافت کردیم:

ما 10 همکار سال اول داریم که به این شرکت می پیوندند. پنج مورد از 4 ژانویه شروع می شود و 5 مورد دیگر از 1 ژوئن شروع می شود. کسانی که تاریخ شروع آنها را به تأخیر انداختیم از شرکت کمک هزینه دریافت می کنند.

وقتی از ما پرسیدیم که چرا Schiff Hardin تصمیم گرفت برخی از همکاران خود را به ژوئن 2021 موکول کند ، سخنگوی شرکت به ما گفت ، “این همچنان به عنوان بخشی از مدیریت تجارت ما با احتیاط از طریق همه گیر است.” در این صورت ، ما مطمئناً امیدواریم که این هزینه ها سخاوتمندانه باشد زیرا این وکلای جدید تقریباً یک سال از فعالیت خود را با شرکتی که امیدوار بودند با آن تماس بگیرند از دست می دهند.

شیف هاردین اولین شرکت Biglaw است که ما از آن شنیده ایم و تصمیم گرفته است برخی از همکاران ورودی 2020 خود را خیلی دیر در بازی شروع کند. آیا این چیزی است که سایر شرکت ها نیز در نظر دارند؟ لطفا با ما از طریق ایمیل tips@abovethelaw.com یا به ما پیام دهید (646) 820-8477 به ما اطلاع دهید

با آرزوی موفقیت برای کلاس های همکاران شیف هاردین 2020 که کار خود را در این شرکت چند ماه پس از همکاران خود در همان کلاس کلاس و چند ماه قبل از شروع کلاس 2021 همکار آغاز می کنند. حداقل وضعیتی که این همکاران با آن روبرو هستند جالب خواهد بود.


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer