Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

با توجه به فصل تعطیلات ، به نظر می رسد که شرکت های Biglaw بیش از اعلام پاداش ، کارهای تشویق و نشاط را انجام می دهند. برخی از شرکت ها تصمیم گرفته اند اقدامات ریاضتی COVID-19 خود را کنار بگذارند.

دیروز ، Kelley ، Drye & Warren – شرکتی که در آخرین رتبه بندی Am Law 200 با 232،400،000 دلار درآمد ناخالص در سال 2019 در رتبه 135 قرار گرفت – اعلام کرد که کاهش حقوق و دستمزد در اوایل سال جاری به طور کامل در روز اول جدید حذف می شود سال در اینجا گزیده ای از یادداشتی است که جیمز کار، رئیس شرکت ، روز پنجشنبه برای همه ارسال شد:

اکنون ما در موقعیتی هستیم که حقوق را به سطح قبل از COVID برگردانیم و مابقی کاهش حقوق COVID را که از اول ژانویه 2021 برای شرکای پرداخت مشروط ، مشاوران ویژه و همکاران و کارمندان اداری تحت تأثیر قرار می گیرد ، حذف خواهیم کرد. حقوق از 1 مه تا 31 دسامبر 2020 پس گرفته می شود در 31 دسامبر به صورت یکجا بازپرداخت می شود. تسویه حساب شریک سهام از ابتدای ژانویه به سطح قبل از COVID باز می گردد. این تصمیم منعکس کننده خوش بینی ما برای تداوم سلامتی مالی کللی دری و همچنین سپاسگزار صادقانه ما از همه کسانی است که برای تحقق این امر بسیار تلاش کردند.

اگر شما به یاد بیاورید ، شرکت حقوق را قطع کنید 10 درصد در سراسر هیئت مدیره برای کلیه وکلا و کارمندان با درآمد بیش از 100000 دلار ، و قرعه کشی شرکای سهام عدالت را به صورت متناسب تا 20 درصد کاهش داد. در سپتامبر کار اعلام کرد که آن کاهش نصف خواهد شد برای همه به جز شرکا به نظر می رسد که اگر پایان کاهش ها به اندازه کافی هیجان انگیز نباشد ، تصور می کنیم که همه افراد در Kelley Drye باید به وجد بیایند که به عنوان هدیه شب سال جدید چک های بزرگی با حقوق بازپرداخت شده خود دریافت می کنند.

بیایید امیدوار باشیم که شرکت های بیشتری بتوانند اقدامات ریاضتی COVID-19 را قبل از پایان سال 2020 پس بگیرند. این به همه کمک می کند تا واقعاً سال نو مبارک.

(برای خواندن یادداشت کامل Kelley Drye به صفحه بعدی بروید.)

اگر شرکت یا سازمان شما در حال کاهش حقوق یا ترمیم مجدد برش های قبلی ، بستن درهای خود و یا کاهش ردیف وکلا یا کارکنان خود است ، خواه از طریق اخراج های آزاد ، اخراج های مخفی کاری یا خریدهای داوطلبانه ، لطفاً در این باره اطلاع ندهید. شبکه گسترده ما خبرچینان بخشی از آن است که باعث بالا رفتن قانون می شود. تو می توانی برای ما ایمیل بزنید یا برای ما پیامک کنید (646-820-8477)

اگر می خواهید در هشدارهای اخراج ATL ثبت نام کنید ، پایین بیایید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای اخراج ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. ظرف چند دقیقه از اخراج کارگران ، کاهش حقوق و یا اعلامیه های مضمونی که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالاتر از قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer