Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

فصل جایزه Biglaw در حال تبدیل شدن به چرخ دنده بالا است زیرا شرکت ها دقیقاً تعیین می کنند که چقدر از همکاران خود قدردانی می کنند. البته ، استاندارد بازار تقریباً تعیین شده است – و شامل پاداش های ویژه ای است که به عنوان نوک مخصوص کلاه برای کار در هنگام سواری وحشی که سال 2020 بود ، خدمت می کند – بنابراین تفاوت های کوچک (مانند تاریخ توزیع و ساعت مورد نیاز) که بیشترین تأثیر را در طبقه بندی ساختار پاداش شرکت دارند.

روز جمعه ، کرامر لوین پاداش پایان سال را اعلام کرد که با نرخ بازار رایج مطابقت دارد. مقیاس جایزه به شرح زیر است (می توانید یادداشت کامل را در صفحه بعدی بخوانید):

کلاس 2019: 15000 دلار
کلاس 2018: 25000 دلار
کلاس 2017: 50000 دلار
کلاس 2016: 65000 دلار
کلاس 2015: 80000 دلار
کلاس 2014: 90،000 دلار
کلاس 2013+: 100000 دلار

به علاوه این شرکت سرانجام با پاداش های ویژه ای که بسیار عصبانی شده اند در هیئت مدیره است در بین شرکت های Biglaw شروع از پاییز ، در قدردانی از همکاران‘کار سخت در طی همه گیری. این پاداش های ویژه بسته به سال کلاس از 7500 تا 40000 دلار متغیر است و علاوه بر شماره پاداش پایان سال است. اما یک صید وجود دارد.

در حالی که واجد شرایط بودن پاداش پایان سال طبق معیارهای استاندارد شرکت داده می شود ، اما در مورد پاداش های ویژه اینگونه نیست. این شرکت می گوید: “پاداش ویژه یک جایزه یک بار است که برای پاداش همکاران طراحی شده است که در یک سال پرچالش مهمترین سهم را در موفقیت اقتصادی مشتریان و شرکت داشتند.” همینطور:

واجد شرایط بودن برای دریافت پاداش ویژه بر اساس یک شرکت وابسته خواهد بود که به آستانه 1800 ساعت واجد شرایط جایزه برسد ، حداقل 1600 ساعت از آن باید صرف وقت برای امور قابل پرداخت و / یا توسعه تجارت به کارگردانی شریک باشد (همانطور که در پاداش سالانه تعریف شده است) خط مشی).

این سنگین ترین ساعات مورد نیاز در خارج از کشور نیست ، اما با توجه به چالش های سال 2020 ، هنوز تعداد قابل توجهی از ساعت ها برای صدور صورتحساب وجود دارد. و هیچ صحبتی در مورد اینکه اگر یک کاردانی فقط این آستانه را از دست بدهد چه اتفاقی می افتد.

کلیه پاداشهای شرکت در 15 فوریه 2021 پرداخت می شود.

مثل همیشه ، وقتی صحبت از اخبار پاداش در شرکت های دیگر می شود ، به شما وابسته هستیم. لطفاً به محض اینکه یادداشت جایزه شرکت شما منتشر شد ، لطفاً آن را برای ما ایمیل کنید (نوار عنوان: “[Firm Name] پاداش ») یا برای ما پیامک کنید (646-820-8477) لطفاً در صورت موجود بودن یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و آن را از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید در هشدارهای پاداش ATL ثبت نام کنید ، پایین بیایید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer